Aramanın İçinde ve Islah Memuru Vicky White için Üzücü Son


İlçe hapishanesindeki bir rezervasyon memuru, saat 15:30’da başka bir düzeltme görevlisine Vicky’ye ulaşılamadığını söyledi. Aramalar doğrudan sesli mesaja gidiyordu. Casey’nin o sabah Vicky ile ayrıldığından beri hapishaneye hiç dönmediği doğrulandıktan sonra, eyalet bir Mavi Uyarı, bir kolluk kuvvetine yönelik şiddetli bir saldırı bildirimi ve şüpheli için aktif bir arama yayınladı.

Singleton, “O sabah minibüs nakliyesini planladı, diğer tüm silahlı milletvekillerinin binadan çıkmasını ve mahkemeye bağlanmasını sağladı,” dedi. CNN’e anlattı. “Rezervasyon görevlisinin, müdür yardımcısı, onu mahkemeye götüreceğini ve diğer çalışanlara bırakacağını söylediğinde onu sorgulamayacağını biliyordu.”

Ayrıca, “kaçış arabasını satın aldı, evini sattı, eline nakit para geçti, alışverişe gitti, onun için kıyafet aldı” dedi.

Yetkililer, 1 Mayıs’ta Ford Edge’i satın aldığını ortaya çıkardı, bu onların ilk önemli liderliği. Daha sonra, 29 Nisan’da Tennessee’deki Edge’i terk ettikten sonra ikilinin aynı gün siyah bir Ford F-150 kamyoneti için 6.000 dolar nakit ödediğini öğrendiler.

Evansville, Ind.’de bir polis memuru, 2 Mayıs’ta çalıntı araçlar için rutin bir kontrol yaparken kamyonun bölgeye park ettiğini gördü ve plakasını inceledi – ancak araç çalınmamıştı, bu yüzden hiçbir şey çıkmadı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330583/inside-the-wild-search-for-corrections-officer-vicky-white-after-she-ended-up-on-the-run-with-an-inmate?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın