Apple TV+ Şovunda Abraham ve Mary Lincoln Oynayan İki Yıldızla Tanışın


Dürüst olmak gerekirse, yeni bir Abe var!

Gece Yarısı Ayini yıldız Hamish Linklater Başkan olarak atandı Abraham Lincoln Apple TV+’ın yaklaşan dizisinde insan avı, Lincoln’ün suikastına dayanan E! Haber doğruluyor. Amerikan Suçu yıldız lili taylor Mary Lincoln’ü oynayacak.

Apple TV+’a göre “kısmen tarihi kurgu, kısmen komplo gerilimi” olarak tanımlanan dizi, “izleyicileri ilk Amerikan Başkanlık suikastının ardından ve Lincoln’ün Yeniden Yapılanma planlarının temeli olan idealleri koruma ve koruma mücadelesine götürecek. günümüze yansıyan sorunlar.”

insan avı hikayeleri nadiren anlatılan birçok kişiye de ışık tutacaktır.

Yayıncı, “Dizi, yaşamları kaçış, insan avı ve müteakip yüksek suç soruşturması ile iç içe geçmiş Siyah tarihi figürleri güçlü bir şekilde barındırıyor” diyor. Mary Simmstedavi eden doktorun eski bir kölesi [John Wilkes] Çardakyaralanması.”

Yeşil Yaprak yıldız Lovie Simone Tony adayı iken Simms oynayacak Anthony Boyle Tabii ki, Nisan 1865’te Washington DC’deki Ford’s Theatre’da Lincoln’ü öldüren adam olan Booth’u oynayacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330462/meet-the-two-stars-playing-abraham-and-mary-lincoln-in-apple-tv-series?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir