Apple TV+ Programına İlk Bakışta Michael Douglas Benjamin Franklin mi?


Michael Douglas ünlü mucit, politikacı ve yazarın ayakkabılarına adım atıyor Benjamin Franklin.

Apple TV+ yaklaşan dizideki oyuncuya ilk bakışını paylaştı Franklin 30 Haziran. Fotoğrafta, Douglas uzun beyaz bir peruk takıyor ve 18. yüzyıl kıyafetleriyle bir pencerenin yanında dururken derin düşüncelere dalıyor.

Bu, Douglas’ın daha önce işadamları ve diğer modern figürler gibi hamlelerde oynamış olduğu bir dönem filminde rol aldığı ilk zamanlardan biridir. Temel içgüdü, Ölümcül cazibe ve Kusursuz Bir Cinayet.

Ama yönetici yapımcı Tony Krantz türdeki deneyim eksikliğini göstermediğini söyledi. Krantz, “Michael, fizikselliğini, sesini, ritmini değiştiren bir rol haline geldi. Ve mizahı çok eğlenceli” dedi. Haftalık eğlence. “Bence insanlar bu projede Michael Douglas’ın şimdiye kadarki en büyük performanslarından birini görecekler.”

Dizi, Franklin’in Amerikan Devrimi sırasında Fransız monarşisinin desteğini toplama çabalarını anlatacak. O sırada mucit 70 yaşındaydı ve diplomaside çok az tecrübesi vardı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336409/see-michael-douglas-as-benjamin-franklin-in-first-look-at-apple-tv-series?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir