Antropoloji Ekstra %40 İndirim: Sadece 90 Dolara 600 Dolarlık Elbise Alın


Bu makale Anthropologie ile ortaktır. Öne çıkan ürünler, onları sevdiğimiz ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşündüğümüz için Anthropologie’den seçildi. Bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Birçoğumuz son bir aydır yaz modunda olmamıza rağmen, sezonun resmi başlangıcına hala birkaç gün kaldı. Bu yaz için büyük planlarınız varsa, arkadaşlarınızla eğlenceli bir yolculuğa çıkmak veya mümkün olduğunca havuz başında vakit geçirmek gibi büyük planlarınız varsa, antropoloji tüm sezon boyunca trend olmak için ihtiyaç duyacağınız tüm üstler, elbiseler, sandaletler, mayolar ve daha fazlasına sahiptir. Ayrıca, şu anda birkaç büyük indirim düzenliyorlar, böylece modanın olmazsa olmazlarından bazılarını gerçekten harika fırsatlarla kazanabilirsiniz.

Örneğin, mayo, sandalet ve daha fazlasını seçin %30 indirimle satışta, ve gittiğiniz her yerde sizi ilgi odağı yapacak bazı baş döndürücü parçalar bulabilirsiniz. biz seviyoruz Dolan Önden Kesim Uzun Elbise çarpıcı bir sarı renkte geliyor ve bu canlı Farm Rio tek parça mayo bu çok eğlenceli.

Henüz yapmadıysanız, kontrol ettiğinizden emin olun Antropolojinin Kaçış Mağazası sezonun en sıcak stillerini içeren. İsteyebileceğiniz tüm rattan çantalardan bahsediyoruz. Birkenstock Arizona EVA Sandalet bunlar şu anda hemen hemen her yerde var.

Bu zaten şaşırtıcı olsa da, daha en iyi kısma gelmedik bile!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335030/anthropologie-s-extra-40-off-weekend-sale-snag-a-600-dress-for-90-more-amazing-deals-starting-at-3?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel