Antrenör Yılda İki Kez İndirim: En Çok Satan Kitt Crossbody’yi 75 Dolara Alın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

En sevdiğiniz markaların ve perakendecilerin birçoğunun alabileceğiniz en iyi indirimlerden bazılarını elde edebileceğiniz büyük satışlar yaptığı yılın o zamanı. Coach’u bizim kadar seviyorsan, kesinlikle kaçırmak istemeyeceğin bir indirimimiz var.

Koç onların birini tutuyor yılın en büyük satışı, en çok satan çantalar, ayakkabılar, giysiler ve daha fazlasında %50’ye varan tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu, yılda sadece iki kez gerçekleşen bir indirim ve indirimler o kadar iyi ki, bundan daha iyi fırsatlar bulabilirsiniz. çıkış fiyatları.

Örneğin, Coach Kitt Messenger Çapraz Çanta Şık, ferah ve hem seyahat hem de günlük kullanım için mükemmel olan alışverişçilerin favori stilidir. Çizilmeye karşı dayanıklı çapraz damarlı deriden yapılmıştır, bu nedenle size uzun süre dayanacağından emin olabilirsiniz. En iyi yanı, bugün sadece 75 dolara satışta. Kendinizi Coach sitesinde gezinirken bulduysanız, böyle bir anlaşmanın çok zor olduğunu bilirsiniz. Tükenmeden önce o çantayı en kısa sürede almanızı öneririz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335015/coach-s-twice-a-year-sale-is-on-score-outlet-prices-on-best-selling-bags-that-rarely-ever-go-on-sale?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel