Anthropologie’nin 4 Temmuz İndirimi: 50 Doların Altındaki Elbiseler için 200 Dolarlık Elbiseler Puanlayın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Şimdiye kadar, J.Crew’s Red, White & Crew Sale’den, Pottery Barn ve West Elm’in binlerce kişiyle kaçırılmayacak Depo Satışlarında %90’a varan indirimler sunan, her türden inanılmaz 4 Temmuz indirimlerini ve fırsatlarını görmüşsünüzdür. %70’e varan indirimli ürünler. Bu hafta sonu tatilinde yapabileceğiniz tüm tasarruflardan kesinlikle yararlanmanız gerektiğini düşünürken, alışveriş yapmak için sadece bir yer seçmemiz gerekseydi, antropoloji.

Bu 4 Temmuz, Antropoloji büyük bir tasfiye satışı yapıyor neredeyse her şeyin (mobilya hariç) ekstra %50 indirimle satıldığı yer. Bunun gibi tasarruflarla muhteşem bir skor elde edebilirsiniz. Farm Rio tulum, bu genellikle yalnızca 60 ABD Doları karşılığında 200 ABD Doları civarındadır. diğerlerini bile bulabilirsin 50$ veya daha düşük fiyata satılan 150$+ elbise.

Sadece yaz modasında harika fırsatlar elde etmekle kalmaz, aynı zamanda sevimli modadan da tasarruf edebilirsiniz. eviniz için yeni ürünler mumlar, yastıklar, battaniyeler, kupalar ve daha fazlası gibi. Yine, satış bölümünde yer alan hemen hemen her şey ekstra %50 indirimlidir. Söylemeye gerek yok, ürünler hızlı bir şekilde tükendiği için en kısa sürede alışveriş yapmanızı öneririz.

Favori fırsatlarımızdan ve stillerimizden bazılarını topladık Antropolojinin 4 Temmuz Gümrükleme Satışı. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336350/anthropologie-4th-of-july-2022-sale?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir