Anthony Hopkins, Marvel Filmlerinin Oyuncularına ‘Anlamsız Oyunculuk’ Dedi – Hollywood Life


Anthony Hopkins, Marvel Filmlerinin Oyuncularına 'Anlamsız Oyunculuk' Dedi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ©Paramount Pictures/Everett Koleksiyonu

Onları sevseniz de nefret etseniz de, Marvel filmleri inkar edilemez bir şekilde dünyadaki en büyük filmlerden bazılarıdır. Popülariteleri neredeyse eşsiz olsa da, gişe rekorları kırdıkları için eleştirmenlerden nasibini aldılar. Martin Scorsese. Hatta bazı film yıldızları filmlerle ilgili bazı sorunlarını paylaşmaya başladılar. Antony Hopkins, performansıyla ilgili en parlak eleştiriye sahip olmayan New Yorklu 5 Haziran Pazartesi günü yayınlanan hikaye.

Anthony Hopkins, Marvel Filmlerinin Oyuncularına 'Anlamsız Oyunculuk' Dedi – Hollywood Life
Anthony, MCU’da Odin olarak görülüyor. (©Paramount Pictures/Everett Koleksiyonu)

Geniş kapsamlı makale, Marvel Studios’un film endüstrisi üzerindeki etkisinin ne kadar büyük olduğuna odaklandı ve yazar, Odin’i oynayan Anthony de dahil olmak üzere bazı yıldızlarla filmler üzerinde çalışma sürecini tartıştı. Thor seri. Oscar ödüllü oyuncu, filmlerde oynamanın basit ve aptalca olduğunu söyledi. “Beni zırha büründürdüler; sakal bıraktılar” dedi. “Tahta otur, biraz bağır. Yeşil bir ekranın önünde oturuyorsanız, onu oynamanın anlamı yok.”

Anthony ilk çıkışını ilk kez yaptı. Thor 2011’de filmi. 2013’lerde rolü tekrar canlandırdı. Thor: Karanlık Dünya ve 2017’ler Thor: Ragnarok. 2022 devam filmi için geri dönmedi Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü. Ayrıca başka hiçbir MCU filminde yer almadı.

Anthony Hopkins, Marvel Filmlerinin Oyuncularına 'Anlamsız Oyunculuk' Dedi – Hollywood Life
Anthony, 2021’de ‘Armageddon Time’ üzerinde çalışırken görülüyor. (Steve Sands/NewYorkNewswire/Bauer-Griffin/Shutterstock)

Anthony, Odin rolünü oynamasının bir kısmını “anlamsız” bulmuş olsa da, onunla çalışmanın Kenneth Branagh ilkinde Thor kitapta oyunculuğa devam etmesi için ona ilham verdi Marvel Studios’un Hikayesi. “Branagh, çalışmam için bana pirzolaları geri verdi. Ondan vazgeçecektim, gerçekten. Ama görüyorsun, bunu yapmana izin vermiyor” dedi. Günlük posta. “Ken ile çalışmak, hayatıma oldukça yeni bir enerji enjeksiyonu oldu. Mürettebattaki herkeste aynı bulaşıcı kaliteye sahip görünüyor. Ne yazık ki, Kenneth iki devam filmini yönetmedi. Thor Anthony göründü.

Kuzuların Sessizliği yıldızın yorumları, Oscar ödüllü yönetmen Martin Scorsese’nin 2019’da yaptığı bir röportajda “sinema değil” dediği açıklamalara benziyor. İmparatorluk dergi. Daha sonra yorumlarını bir açıklamayla açıkladı. New York Times köşe yazısı “Bu ülkenin ve dünyanın dört bir yanındaki birçok yerde, büyük ekranda bir şey görmek istiyorsanız, franchise filmleri artık birincil seçiminiz. Film gösterimi açısından tehlikeli bir dönem ve her zamankinden daha az sayıda bağımsız sinema var” dedi. “Film çekme hayali kuran ya da yeni başlayan herkes için, şu anda durum acımasız ve sanat için uygun değil.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/anthony-hopkins-marvel-movies-acting-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir