Anthony Anderson Yeni E’de Annesiyle Avrupa’yı Sürüyor! Seri: İzle


Anthony Anderson ve Mama Doris ile Trippin’ ÖZEL: Avrupa Çok Komik Oluyor

Tüm tatillerin annesine hazır olun.

Anthony Anderson annesini alıyor Doris Hancox E!’nin komik yeni serisindeki nihai Avrupa yolculuğunda Anthony Anderson ve Mama Doris ile geziniyorum, 22 Haziran’da gösterime giriyor.

İngiltere, Fransa ve İtalya’daki ikonik destinasyonlarda seyahat ederken, anne-oğul ikilisi, gölette altı haftalık kaçışları sırasında yeni kültürleri ilk kez deneyimlerken – ve bazı başları belaya girerken – kahkahaları getirecek.

“Benim için feda ettiği ve yaptığı her şey için teşekkür etmek için onu hayatının bu yolculuğuna çıkardım.” Siyahımsı Yukarıdaki fragmandaki şap notları. “Bu, hayatımın en iyi ya da en kötü kararı olabilir.”

Ancak ilk bakışın alay ettiği gibi, Doris oğlundan “Kıçımı ağrıtıyor!”

Çıplak modeller boyamaktan, lüks moda şovlarına katılmaktan ve birlikte sarhoş olmaya kadar, dinamik ikili Londra, Paris, Roma ve daha ikonik yerleri ziyaret ederken çılgın bir yolculuğa çıkacaklar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372555/see-anthony-anderson-s-hilariously-chaotic-vacation-with-mom-doris-in-first-trailer-for-new-e!-series?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir