Ant Anstead ve Ex Christina Haack, Split Sonrası ‘Arabulucu’ ile Buluştu – Hollywood Life


Ant Anstead ve Ex Christina Haack, Split Sonrası 'Arabulucu' ile Buluştu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: AFF-ABD/Shutterstock

Karınca Anstead43 ve Christina Haack38 yaşındaki iki yaşındaki oğulları için velayet savaşını bitirmelerine yardımcı olmak için bir adım atıyorlar Hudson. Eskiler, Ekim 2020’de ayrılmalarından bu yana yaşadıkları eş-ebeveynlik mücadeleleri hakkında konuşmak için önümüzdeki hafta bir “arabulucu” görmeyi planlıyorlar. Bize Haftalık ortaya çıkartmak. Gerekli toplantının 15 Haziran’da gerçekleşeceği ve Ant’ın daha önce ortak velayeti paylaşmayı kabul ettikten sonra Hudson’ın tam velayetini talep eden bir dilekçe sunduğu doğrulandıktan sadece bir ay sonra gerçekleştirileceği bildiriliyor.

Ant’ın dosyalamasında, Christina’nın ayrıldıklarından beri oğulları için güvenli bir ortam sağlamadığını iddia ettiği bildirildi. Ant’ın evraklara dahil ettiği çeşitli şikayetlerden biri, Christina’nın Hudson’ı Ocak 2022’de COVID-19 için pozitif test ettiğini açıklamadan kendisine geri getirdiği iddiasıydı. Bize Haftalık bildirildi. “O sırada ortağım [Renée Zellweger] yeni projesini çekiyordu ve onun covid teşhisi tüm prodüksiyonu duraklattı ”dedi mahkeme belgelerinde.

Christina Haack, Karınca Anstead
Christina Haack ve Ant Anstead 2020’de ayrıldı. (AFF-ABD/Shutterstock)

Ant ayrıca mahkeme belgelerinde Christina’nın oğulları için uygun olmadığının bir örneği olarak halüsinojenik Bufo Alvarius kurbağa zehirini daha önce kullandığını belirtti. Temmuz 2021’de bir sosyal medya gönderisinde kendini keşfetme yolculuğunda “bir Bufo kurbağası” içtiğini itiraf etti. Deneyim hakkında “temelde beynimi sıfırladı ve 15 dakika içinde yıllarca süren endişeyi kovdu” dedi.

Christina, Ant’ın Hudson’ın tam velayetini talep etme kararına verdiği bir açıklamada yorum yaptı. HollywoodYaşam 28 Nisan’da. “Karınca’nın yaptıkları beni derinden üzüyor. Eğer bu gerçekten Hudson ile ilgiliyse, kendisinin ve avukatımın önerdiği gibi, bunun özel bir hakim veya arabulucu ile özel olarak ele alınması gerekirdi” dedi. “İnişler ve çıkışlardan payıma düşeni aldım ama iyi bir anneyim ve çocuklarımı tüm kalbimle seviyorum ve onları her zaman koruyacağım.”

Christina Haack, Karınca Anstead
Christina Haack ve Ant Anstead, Hudson adında iki yaşında bir oğulları paylaşıyor. (Suzanne Cordeiro/Shutterstock)

Son sayılarından önce, Ant ve Christina 2018’den 2021’e kadar evliydiler, 2020’de ayrılmalarının ardından boşanmaları kesinleşti. Boşanmalarından bu yana, eski muhabbet kuşları romantik bir şekilde devam etti. Christina evli Josh Salonu Mart 2021’de ve Ant, 2021’de Renee ile olan ilişkisini halka açtı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/ant-anstead-christina-haack-mediator-custody-battle-son-court-documents/

Yorum yapın