Ant Anstead, Oğlunu Eski Christina Haack’ten Aldığını Reddetti – Hollywood Life


Christina Haack Karınca Anstead


Galeriyi görüntüle

Karınca Anstead43 yaşındaki 2 yaşındaki oğlunu almak istemiyor Hudson eski sevgiliden uzakta Christina Haack38 yaşında, 28 Nisan’da tam bir velayet düzenlemesi talep etmesine rağmen. Ant, 25 Mayıs’taki son Instagram gönderisinin altındaki bir yoruma yanıt olarak drama hakkında havayı temizledi. “Hudson’ı annesinden asla almayacaksın. kendini affet Ant”, bir kullanıcı, kendisi ve en büyük iki çocuğunun paylaştığı bir özçekimin altına yazdı. Amelie18 ve arşiv15. Yorum görülebilir burada. bu Ünlü IOU: Joyride ev sahibi yanıtladı, “Ha? Bunu sana kim söyledi? İSTEDİĞİM SON şey bu!” “(Tıklama yemine inanmayın) x” diye ekledi.

HollywoodYaşam Ant’ın, Hudson’ın tam velayetini kendisine vermek için gerçekten de mahkeme belgelerini hazırladığını daha önce doğrulamıştı. Belgelerde, Christina’nın, oğullarının ihtiyaçlarına gerektiği gibi bakmayan, uygun olmayan bir anne olduğunu iddia etti. Mahkeme tarafından elde edilen belgelerde Bize Haftalık, Christina’nın görünüşe göre Hudson’ı Covid-19 için pozitif test ettiğini açıklamadan ona bıraktığına dair belirli bir örnek verdi. “O sırada ortağım [Renée Zellweger] Yeni projesini çekiyordu ve onun covid teşhisi tüm prodüksiyonu duraklattı” dedi. Ayrıca Christina’nın, bir olayda kullandığını kabul ettiği halüsinojenik Bufo Alvarius kurbağa zehrini kullanmasından da bahsetti. Instagram 2021’de yayınlayın.

“Karınca’nın yaptığı beni derinden üzüyor. Eğer bu gerçekten Hudson ile ilgiliyse, kendisinin ve avukatımın önerdiği gibi, bunun özel bir yargıç veya arabuluculuk ile özel olarak ele alınması gerekirdi,” dedi Christina. HollywoodYaşam Ant’ın dosyalanmasının ardından yaptığı açıklamada. İnişler ve çıkışlardan payıma düşeni aldım ama iyi bir anneyim ve çocuklarımı tüm kalbimle seviyorum ve onları her zaman koruyacağım” dedi.

Christina Haack Karınca Anstead
Christina Haack ve Ant Anstead üç yıl evli kaldılar (Fotoğraf:
Suzanne Cordeiro/Shutterstock)

Mahkeme belgelerine göre, eski çiftin endişelerini görüşmek üzere 15 Haziran’da bir arabulucuyla görüşmesi planlanıyor. Ant ve Christina’nın farklılıkları kasırga romantizmi 2021’de sona erdikten sonra ortaya çıkıyor. Ekim 2017’de çıkmaya başladılar ve 2018’de koridordan aşağı yürüdüler. Oğullarını 2019’da karşıladılar. Christina evlendi Josh Salonu Eylül 2021’de onunla nişanlandıktan sonra Nisan’da. Ant, 2021’den beri Renee ile birlikte. Christina, Hudson’a ek olarak, paylaştığı çocukların annesi. Tarek El Musa: Brayden James6 ve kızı taylor reese11.

Umarım, eskiler sorunlarını arabuluculukta çözebilirler. Sadece zaman gösterecek.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/ant-anstead-denies-taking-son-away-ex-christina-haack/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir