Ant Anstead, Oğlunu “Elinden Almaya” Çalıştığı İddiasını Reddetti


Karınca Anstead hayranların sosyal medyada sonuca varmasına izin vermiyor.

bu Ünlü IOU: Joyride star, birisi eski sevgilisiyle devam eden velayet savaşını gündeme getirdikten sonra ebeveynlik duruşuyla rekor kırdı Christina Haack 2 yaşındaki oğulları Hudson için. Ant, en büyük iki çocuğu olan 15 yaşındaki oğlunun fotoğraflarını ve videolarını paylaştığında arşiv ve 18 yaşındaki kızı Amelieilk eşiyle paylaştığı Louise Katlı-22 Mayıs’ta bir Instagram kullanıcısı, “Hudson’ı annesinden alma, kendini asla affetmeyeceksin Ant” yorumunu yaptı.

Karşılık olarak Ant, “ha? “Bunu sana kim söyledi?” yazdı.

“İstediğim SON şey bu!” Hayranı çevrimiçi okuyabilecekleri herhangi bir “tıklama tuzağına” düşmemeleri konusunda uyarmadan önce devam etti.

Bu yorum, 43 yaşındaki Ant’ın 38 yaşındaki Christina’dan Hudson’ın tam velayetini talep etmesinden neredeyse bir ay sonra geldi. TMZile boşanmasını sonuçlandıran Ant Flip veya Flop alum, Haziran 2021’de, Christina’nın oğulları ile dönüşümlü hafta sonları almasıyla birlikte Hudson’ın tam velayetini istiyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332239/ant-anstead-addresses-claim-he-s-trying-to-take-away-son-hudson-from-ex-christina-haack?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir