Annie Murphy, ‘Black Mirror’ Bölümüne Tepkilerden Bahsediyor: Özel – Hollywood Life


Annie Murphy


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Nick Wall/Netflix

Annie Murphy bölümünde olduğuna hâlâ inanamıyor. Siyah ayna. 36 yaşındaki oyuncu konuştu HollywoodYaşamı ÖZEL olarak yeni animasyon şovunu tanıtmak için, Petey’e övgüve hayranlar tarafından alkışlanan akıllara durgunluk veren “Joan Is Awful” bölümünden bahsetti. Annie gülerek, “Bir Black Mirror bölümünden sonra gerçekten bir Black Mirror bölümündeymişim gibi hissettiriyor,” dedi.

Annie Murphy
Annie Murphy ‘Black Mirror’da (Fotoğraf: Nick Wall/Netflix)

“O şovun çok hayranı oldum. Ve sonra birlikte çalışmış olmak salma hayek. Emmy Ödüllü aktris, “Deneyim konusunda hâlâ tam olarak kafamı kurmuş değilim,” diye ekledi. “Çok eğlenceliydi. İnsanların da kendileri kadar kazdıkları için çok mutluyum.”

Annie, yeni dizinin ilk bölümünde rol aldı. Siyah ayna Haziran ayında çıkış yapan sezon. Bölümü, yapay zeka kavramını ele aldı ve tarihi SAG-AFTRA ve WAG grev grevlerinin ortasında önemli ölçüde daha fazla ilgi gördü. Anonim bir SAG-AFTRA üyesi söz konusu grev başladıktan sonra Annie’nin Siyah ayna bölüm “geleceğin bir belgeseli olarak.”

Annie Murphy
Annie Murphy ‘Black Mirror’da (Fotoğraf: Nick Wall/Netflix)

İçinde Petey’e övgü, Annie, New York City’den hayatı alt üst olana kadar her şeye sahip olan bir “O Kız”ı seslendiriyor, bu yüzden ölen babasının küçük kasaba tarikatını devralmak zorunda. Annie, Petey’i düşünmediğini itiraf etti ve Joan Siyah ayna birlikte olsalar en iyi arkadaşlar olurlardı. Annie, “Joan, Petey için biraz sıkıcı olabilir,” dedi. “Onu biraz sıkıcı bulur.”

Annie, yeni şovundan daha fazla bahsetti ve dizinin konseptini hemen sevdiğini söyledi. “İyi bir kült hikayeyi veya belgeseli her zaman sevmişimdir. Bence çizilecek çok şey var, ” Schitt Deresi şap dedi. “Ve bir kadının ölü babasından bir tarikat devralması düşüncesi, doğru hissettirdi. Anlatılacak doğru hikaye gibi geldi.”

Petey’e övgü 21 Temmuz Cuma 22:00 ET’de arka arkaya iki bölümle prömiyer yapacak. Bölümler ertesi gün Hulu’da mevcut.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/annie-murphy-black-mirror-joan-is-awful-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir