Annesi ve NFL Yıldız Babası ile Tanışın – Hollywood Life


Jordin Sparks Ebeveynler


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mediapunch/Shutterstock

Jordin Kıvılcımları32, en çok 6. Sezonunu kazanmasıyla tanınan başarılı bir şarkıcı. amerikan idolü henüz 17 yaşındayken. İki ebeveyninin tek kızıdır, Phillippi Kıvılcımları53 ve Jodi Kıvılcımlar. Ayrıca bir kardeşi var, erkek kardeşi, pijama kıvılcımları31. Müzisyenin anne babasını aşağıdan tanıyın!

Phillippi Kıvılcımları

Jordin Sparks Ebeveynler
Jordin Sparks (L), annesi Jodi (C) ve babası Phillippi. (Mediapunch/Shutterstock)

Phillippi, 1992’den 2001’e kadar NFL’de oynadığı için kendi başına ünlüdür. Jordin’in babası, 2000’den 2001’e kadar Dallas Cowboys için oynamaya geçmeden önce, 1992’den 2000’e kadar efsanevi New York Giants için oynadı. 1987’de, 5′ 11″ köşe oyuncusu Arizona’daki Glendale Community College’da futbol oynamadan önce Phoenix, Arizona’daki Maryvale Lisesi’nden mezun oldu. Phillippi’nin Arizona Eyaletinde kolej futbolu oynaması ve NFL kariyerine 1992’de başlaması uzun sürmedi.

Jordin’in annesi Jodi’den iki çocuğu olmasına rağmen, ikili sonunda yollarını ayırdı. Onun memuru IMDb profil Jodi ile bir noktada evli olduklarını belirtir, ancak ne zaman olduğu belli değildir. Çıkış ayrıca, adında bir kadınla evli olduğunu da bildirdi. Vivian Romero Ekim 2015’ten beri.

Jordin Sparks'ın babası
Jordin Sparks ve babası Phillippi, 2015’teki NFL Kadınlar Zirvesi’nde konuşuyor. (Doug Benc/AP/Shutterstock)

Jordin ve babasının çok yakın bir ilişkisi var. Bir çocuk annesi, Instagram’da ailesi, özellikle de babası hakkında sık sık paylaşımlarda bulunur. Aralık 2021’de, “Dövme” şarkıcısı, babasının geç dönem futbol yıldızına haraç ödediği bir fotoğrafını paylaştı. John Madden. Ürdün yazıya başlık attı, “Babamın IG’si yok ama herkese John Madden’i ne kadar sevdiğini göstermek istedi. Dedi ki: ‘All Madden’i yapmamın nedeninin en büyük parçasıydı! Hak ettikleri krediyi asla alamayan adamları severdi ve ben de onun adamlarından biriydim!!!’ Babam en iyilerinden biri ve John her zaman 22 numaraya destek verdi. Her şey için teşekkürler John. Gerisi kolay.” Tatlı fotoğraf, Phillippli’nin kulaktan kulağa gülümsediğini ve arkasında “All-Madden Team” yazan bir üniversite ceketi giydiğini gösteriyordu.

Jodi Kıvılcımlar

Jordin Sparks'ın annesi
Jordin Sparks ve annesi Jodi, 2012’de ‘Sparkle’ filminin galasında. (Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Jodi, Jordin’in annesi ve erkek kardeşi PJ’nin annesidir. Kızı Grammy adayı bir şarkıcı olmasına rağmen, Jodi hayatını halkın gözünden uzakta yaşıyor. Ancak güzel kızıyla kırmızı halıda birçok kez fotoğraflandı. Jordin ayrıca annesini zaman zaman Instagram’da da gösteriyor. Temmuz 2019’da Jordin, annesi ve ailesiyle birlikte su parkına gitti ve bu tatlı anı sosyal medyada paylaştı. Başlık yazdı posta, “Hafta sonunu uzatmayı hatırlatarak @kalahariresorts! Ailece birlikte vakit geçirmekten çok keyif aldık!” Aile grubu çekimi Jordin, Jodi ve Jordin’in kocasını içeriyordu. Dana İşaya30, sevimli oğulları ile birlikte, Dana Isaiah Thomas Jr.4.

Jordin’in her iki ebeveyni de 2012 film galasının kırmızı halısında kızlarını desteklemek için geldi. ışıltı. Jordin, müzikal dramada efsanevi şarkıcıyla birlikte rol aldı Whitney Houston, Carmen Ejogo, ve dahası. Filmin galası için kırmızı halıda Jodi ve Phillippi, büyük başarıyı kutlarken kızlarının yanağından bir öpücük verirken görüldü.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/jordin-sparks-parents-4847004/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir