Annenin Kızını Doğurduktan Sonra İlk Fotoğrafları – Hollywood Life


Annenin Kızını Doğurduktan Sonra İlk Fotoğrafları – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: 4CRNS, WCP / BACKGRID

Bu Şükran Günü için dolu bir ev olacak Chanel Batı Kıyısı. 34 yaşındaki Chanel’in onu doğurmasından yaklaşık üç hafta sonra ve Dom Fenison‘ın kız bebekleri, çift ilk kez bebekleriyle görüntülendi. Bowie Esintisi. Fotoğrafçılar, Chanel ve Dom’u 23 Kasım Çarşamba günü bir garajda, Bowie taşıyıcısında mutlu bir şekilde dinlenirken görüntüledi. Taşıyıcıyı sağ elinde tutan Dom, arabanın bagajında ​​bebek arabasının yanında dururken Chanel ile konuştu.

Annenin Kızını Doğurduktan Sonra İlk Fotoğrafları – Hollywood Life
Chanel, Dom ve bebek Bowie (4CRNS, WCP / BACKGRID)

Bu ilk fotoğraflar, Chanel’in anneliğin ilk ayında parıldadığını gösteriyor. MTV kişiliği, eşleşen pantolon ve beline bağlanan bir süveter ile beyaz bir üst giymişti. Dom da rahat tuttu, bir TEMELLER kırçıllı gri kazak ve açık mavi kot pantolon.

Chanel, 2 Kasım’da kızının doğumunu duyurdu. “Saatler süren doğum sancılarından sonra, kızımı sezaryenle dünyaya getirdim. Birkaç komplikasyon ve kendi başına ortaya çıkmak istemedi, ”diye yazdı Instagram Hikayesinde. Bunu “hayatımın açık ara en korkunç ama en ödüllendirici günü” olarak nitelendiren Chanel, “daha önce hiç böyle bir aşk hissetmediğini” ve kızının “başıma gelen en iyi şey olduğunu” söyledi. Teşekkürler [Dom] Bana dünyadaki en büyük hediyeyi verdiğin ve şimdiden harika bir baba olduğun için.”

Annenin Kızını Doğurduktan Sonra İlk Fotoğrafları – Hollywood Life
(4CRNS, WCP / ARKA IZGARA)

Yaklaşık bir hafta sonra Chanel, kızının adını paylaşırken çocuğunun ilk görüntüsünü paylaştı. “Selam Dünya!” Chanel, resmi Instagram hesabına şunu yazdı: Bowie Breeze Fenison. “Instagram’ıma hoş geldiniz.”

Dom ve Chanel, 2022’nin başlarında ilişkilerini halka açıkladılar, ancak birbirlerini oldukça uzun süredir tanıyorlar. bu gülünçlük yıldız hamileliğin onları birbirine yaklaştırdığını söyledi. Chanel, “Zaten çok yakındık ve çok aşıktık” dedi. HollywoodYaşamı Haziran 2022’de “ama bizi gerçekten her şeyden çok yaklaştıran şey bu. Pek çok aynı değere sahibiz ve aynı değerlere sahip bir çocuğu birlikte yetiştirmekten heyecan duyuyoruz.”

Bununla birlikte Chanel, “saldırgan biri olmadığını” ve Dom’a yüzük takması için baskı yapmadığını açıkladı. “Bu hamilelik kesinlikle ilişkimizde düşündüğümüzden biraz daha erken geldi, ama bu kaderdi ve hayatımızın mükemmel zamanlamasıydı. Biz de onunla gittik ve dediğim gibi, ben saldırgan bir insan değilim. Kalbinde doğru olanı yapacağını düşünüyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/chanel-west-coast-first-photos-giving-birth-daughter-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir