Annemle Birbirimizin Dolaplarından Çaldığımız 10 Şık Moda Parçası


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Kabul edeceğim, annemden moda tavsiyesi almaktan nefret ettiğim zamanlar vardı. En son moda trendlerini anladığını veya bildiğini pek düşünmemiştim. Moda söz konusu olduğunda bana nasıl rehberlik edebilirdi?

Şimdi, işler büyük ölçüde farklı. Zaman değişti. ortaya çıktı, annem dır-dir moda!

Annemden sadece moda tavsiyesi almakla kalmıyorum, aynı zamanda dolabını incelemeyi ve bazı ~vintage~ parçaları miras almayı da seviyorum. Annem bana, ne kadar eğlenceli olursa olsun tarzımı belirlemek için yalnızca viral TikTok videolarına güvenmek yerine gardırobumda temel, nötr ve zamansız parçalara sahip olmanın önemini öğretti. Dolaplarımıza gelince, annem ve ben birbirimizden ödünç almayı sevdiğimiz çok yönlü görünümlere sahibiz – bazen uzun süreler için. Her yaş için mükemmel olan harika kıyafetler, el çantaları, ayakkabılar ve daha fazlasını satın almam için beni etkiledi ve bunları sizin de alışveriş yapmanız için topladım.

Longchamp bez çantalarından, mükemmel günlük spor ayakkabılara ve ikimizin de güvendiği örgü kazaklara, annemle her zaman birbirimizin dolabından çaldığımız en iyi 10 giysi ve aksesuarı okumak için okumaya devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1360890/10-stylish-fashion-staples-my-mom-and-i-always-steal-from-each-other-s-closets?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir