Anneler Günü 2023: Kate Spade’den En İyi İndirimler ve Fırsatlar ve Daha Fazlası


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Anneler Günü siz farkına varmadan burada olacak. Annenizin hediyelerinin zamanında teslim edilip edilmeyeceğini merak ederek strese girmek istemiyorsanız, bir an önce alışveriş yapın. Annenizi şımartmak ve bütçenize bağlı kalmak istiyorsanız güzellik ürünleri, moda, temel ev eşyaları ve sağlıklı yaşam ürünlerinde inanılmaz indirimler var.

Mağaza Nordstrom Rafı 25 dolardan az hediyeler. UGG, Nike, Tory Burch, Olaplex ve daha fazlasında bu fırsatları kaçırmayın. Nordstrom Sınırlı Süreli Satış. El çantaları, ayakkabılar ve aksesuarlarda %75’e varan indirim Kate Maça. 200$’a kadar kazanın Dyson elektrikli süpürgeler, saç aletleri ve daha fazlası.

Harcamalarınızı planlamak istiyorsanız, rahatınız için alfabetik sıraya göre sıralanmış hafta sonunun en iyi fırsatları rehberiniz burada.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372678/mother's-day-2023:-the-best-sales-and-deals-on-gifts-from-kate-spade-coach-nordstrom-rack-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir