Anneler Günü 2022: Şu Anda Alışveriş Yapılabilecek Hediyelerde En İyi İndirimler ve Fırsatlar


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de seversiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Anneler Günü 8 Mayıs, sadece birkaç hafta sonra. Anneler Günü için annenize ne alacağınızı düşünmeye başlamadıysanız, şimdi başlamak için en iyi zaman. Şu anda, annenizin çok seveceğinden emin olduğu hediyeleri gerçekten harika fiyatlara bulabilirsiniz. Hatta bazı perakendeciler, bu yıl annenizi şımartmak istiyorsanız, kesinlikle yararlanmaya değer olan erken Anneler Günü indirimlerine sahiptir.

Örneğin, Nordstrom Şu anda Kate Spade, Tory Burch, Coach ve daha fazlası gibi alışverişçilerin favori markalarında ciddi indirimler bulabileceğiniz büyük Bahar İndirimi düzenliyor. Annen mücevherle ilgileniyorsa, BaubleBar %20 indirim sunuyor Zaten indirimde olan parçalar ve indirimde iyi bir indirimi ne kadar sevdiğimizi bilirsiniz.

Hediye etmeyi düşündüğünüz şey renkli bir buket çiçekse, 1-800 Flowers Özel Anneler Günü koleksiyonunda %40 indirim sadece sınırlı bir süre için.

Şu anda alışveriş yapmak için en iyi indirimlerden ve fırsatlardan bazılarının yanı sıra 50 ABD Doları veya daha düşük bir fiyata Anneler Günü hediyeleri sunan birkaç perakendeciyi bir araya getirdik. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327335/mother-s-day-2022-the-best-sales-deals-on-gifts-to-shop-right-now-from-coach-qvc-lululemon-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın