Anne Heche’nin Oğlu Atlas, Ölümünden 5 Ay Sonra Onu Anıyor – Hollywood Life


anne heche, atlas tupper


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Anne Heche’nin küçük oğul Atlas Heche Tupper kısa bir açıklama yaparak annesinin ilk kez hayatını kaybettiğini anlattı. Los Angeles Engizisyonu 24 Ocak Salı. 14 yaşındaki annesini ne kadar sevdiğini ve 53 yaşında bir araba kazasında öldüğünden beri onu ne kadar özlediğini anlattı. Atlas’ın babası ve Anne’nin eski sevgilisi James Tupper da onurlandırdı donnie brasco yıldız.

Atlas, kısa bir anma töreninde annesinin ne kadar ilgili bir insan olduğundan bahsetti. “Annem tanıdığım en zeki insandı. Her zaman bir sorunu nasıl çözeceğini veya bir arkadaşına nasıl yardım edeceğini biliyordu. Her zaman yapılacak doğru şeyi biliyordu. Onu ne kadar minnettar olduğumu veya onu ne kadar özlediğimi kelimelerle ifade edemem” dedi. Engizisyoncu.

Anne Heche'nin Oğlu Atlas, Ölümünden 5 Ay Sonra Onu Anıyor – Hollywood Life
Anne’nin oğlu Atlas, annesini onurlandıran bir bildiri yayınladı. (Sıçrama Haberleri)

57 yaşındaki James, birlikte geçirdikleri güzel günleri düşündü ve ailesinin onu her zaman hatırlayacağını söyledi. “Birlikte güzel bir oğlumuz var ve o zamanlar hayatımızdaki ışığın tanımıydı, her zaman eğlence, sevgi ve enerji getiriyordu. O her zaman kalbimizde ve aklımızda anılacak” dedi.

Anne’nin büyük oğlu ev sahibi, 20, eski sevgilisiyle paylaştığı kişi Coley LaffonAğustos ayındaki ölümünden kısa bir süre sonra yaptığı açıklamada annesinin yasını tuttu. İnsanlar. O sırada “Altı gün boyunca neredeyse inanılmaz duygusal dalgalanmalardan sonra, derin, sözsüz bir üzüntüyle baş başa kaldım” dedi. “Umarım annem acıdan kurtulmuştur ve onun sonsuz özgürlüğü olarak hayal etmeyi sevdiğim şeyi keşfetmeye başlamıştır.”

Anne’ye yeni haraçlar, anılarının yazıldığı gün gelir. Bana Anne deyin ölümünden sonra yayınlandı. Oyuncu, çocuklarının doğumlarını ve onunla olan ilişkisini anlattı. Ellen DeGeneres en gururlu anlarından bazıları. Ellen ile olan ilişkinin LGBTQ+ görünürlüğü için ne kadar önemli olduğuna dikkat çekti ve anı kutladı. “Hayatımda katıldığım için bundan daha gurur duyduğum başka bir şey yok – tabii ki doğum dışında!” kitapta yazdı.

Homer, annesinin ölümünden sonra, annesinin eski eşine karşı mirasının kontrolü ve küçük üvey erkek kardeşinin velayeti konusunda bir hukuk savaşına girdi. James, aktrisin mirasının genel yöneticisi olarak Homer’a itiraz eden evrakları dosyaladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/24/anne-heche-son-atlas-tribute-death/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir