Anne Heche’nin Oğlu Atlas Kırmızı Halıda James Tupper İle İlk Çıkışını Yapıyor – Hollywood Life


Anne Heche'nin Oğlu Atlas Kırmızı Halıda James Tupper İle İlk Çıkışını Yapıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

James Tupper Ve Atlas Heche Tupper birlikte ortaya çıktı Nancy Davis’in MS Gala’yı Silmek İçin 30. Yıllık Yarış Cuma (2 Haziran). James için ilk kırmızı halıydı ve Anne Heche’nin Babasının yanında şık görünen 14 yaşında bir çocuk. 57 yaşındaki James ve Atlas, uyumlu siyah takım elbise, beyaz gömlek ve deri ayakkabılarla ikiz oldular. Atlas gömleğini kravatsız giymişti. Büyük Küçük Yalanlar yıldız. İkili, etkinlik öncesinde Los Angeles’taki Fairmont Oteli’nde fotoğrafçılara poz verdi ve Atlas, kirli sarı saçlarıyla tıpkı rahmetli annesine benziyordu.

Anne Heche'nin Oğlu Atlas Kırmızı Halıda James Tupper İle İlk Çıkışını Yapıyor – Hollywood Life
(Mat Baron/BEI/Shutterstock)

James, Atlast’ın “harika olduğunu” söyledi Günlük posta. “Okulda iyi gidiyor ve her yerde harika bir çocuk.” Atlas’ın aile işine girmek isteyip istemediği sorulduğunda, James hayır dedi. “Oyuncu olmak istemiyor. Gerçekten tenisle ilgileniyor. Bunu ciddiye alıyor ve her gün yaklaşık iki saat oynuyor.” James ayrıca, 2022’de Anne’yi ölümcül araba kazasının ardından kaybettikten sonra oğluyla “birbirlerine göz kulak olduklarını” söyledi. James, Anne’yi her gün “özlediklerini” ekledi. “Onu seviyoruz” dedi.

Anne Heche'nin Oğlu Atlas Kırmızı Halıda James Tupper İle İlk Çıkışını Yapıyor – Hollywood Life
(Mat Baron/BEI/Shutterstock)

Anne Heche, Ağustos 2022’de arabasıyla yüksek hızla bir eve çarptıktan sonra vefat ettiğinde 53 yaşındaydı. Kazadan sonra yasal olarak ölü ilan edilmeden ve yaşam desteğinden çıkarılmadan önce bir hafta komada kaldı. Bir temsilci tarafından alınan açıklamada, “Bugün parlak bir ışığı, nazik ve çok neşeli bir ruhu, sevgi dolu bir anneyi ve sadık bir arkadaşı kaybettik” dedi. HollywoodLife. Anne çok özlenecek ama güzel oğulları, ikonik çalışmaları ve tutkulu savunuculuğuyla yaşamaya devam ediyor. Her zaman onun gerçeğinde durma, sevgi ve kabul mesajını yayma cesareti kalıcı bir etki yaratmaya devam edecek.”

Anne’nin en küçük oğlu – bir oğlunu paylaşıyor Homer21, eski kocasıyla Coleman “Coley” Laffon – Ocak ayında kısa bir açıklamada kayıp hakkında konuştu. Atlas, “Annem tanıdığım en parlak insandı” dedi. “Bir sorunu nasıl çözeceğini veya bir arkadaşına nasıl yardım edeceğini her zaman biliyordu. Her zaman yapılacak doğru şeyi biliyordu. Ne kadar minnettar olduğumu veya onu ne kadar özlediğimi kelimelerle ifade edemem.

James, “Birlikte çok güzel bir oğlumuz var ve o zamanlar hayatımızdaki ışığın tanımıydı, her zaman eğlence, sevgi ve enerji getiriyordu. O her zaman kalbimizde ve aklımızda anılacak.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/05/anne-heche-son-atlas-red-carpet-james-tupper-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir