Anne Heche’nin 14 Yaşındaki Oğlu, Oyuncunun Ölümü Üzerine Sessizliği Bozdu


Öldüğü sırada, James Instagram’a gitti kırık bir kalp emojisinin yanında “seni sonsuza kadar seviyorum” başlığıyla Anne’nin eski bir fotoğrafını yayınlamak.

Ağustos ayında Anne, bir kazada meydana gelen inhalasyon ve termal yaralanmaların ardından öldü. Ayrıca, ölümüne katkıda bulunan künt travma nedeniyle göğüs kemiği kırığı da vardı. Yedi gün komada kaldıktan sonra 53 yaşındaki kişinin 11 Ağustos’ta öldüğü açıklandı.

Bu ayın başlarında en büyük oğlu Homer—eski kocasıyla paylaştığı kişi Coleman Laffon— Instagram hesabını devraldı ve ölümünden sonra anı kitabının 24 Ocak’ta yayınlanmasından önce hayranlarına destekleri için teşekkür etti, Bana Anne deyin.

“Herkese merhaba, Homer burada” 5 Ocak’ta yazdı, kitap kapağının bir resminin yanında. “Kendimi annemin IG hesabından sorumlu bulacağımı hiç düşünmezdim, ama işte buradayız. Her şeyden önce, Ağustos’tan bugüne, sosyal medyada ve IRL’de gösterilen sevgi, ilgi ve destek çok büyüktü ve kutsanmış bir şekilde karşılandı. -teşekkür ederim.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362529/anne-heche-s-son-atlas-breaks-silence-on-actress-death-5-months-after-car-crash?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir