Anne Hathaway’in Yeni Görünümü En Kısa Sürede Barbie Filmine Katılması Gerektiğini Kanıtlıyor


şeytan giyer Prada Valentino ve Barbie de öyle!

anne Hathaway 8 Temmuz’daki Valentino haute couture sonbahar 2022/kış 2023 defilesinde ön sırada otururken nefesimizi kesti ve Barbie’yi tüm ışıltılı görkemiyle kanalize etti.

Anne, sıcak pembe bir mini elbise, ultra yüksek platform topuklu ayakkabılar ve Malibu Dream House dolabından çıktığı gibi sakız pembesi bir çanta giyerek Roma’daki moda etkinliğine doğru yürüdü. Bunu onun katılması için resmi kampanyamız olarak kabul edin. Margot Robbie ve ryan gosling merakla beklenen Barbie film. (En azından, hadi Kara Şövalye aktris bir sonraki pijama partisine davetiye.)

Anne, kameralara poz verdikten sonra diğer katılımcılara katıldı Naomi Campbell ve Ariana DeBose mankenleri İtalyan podyumunda eşyalarını dikerken izlemek için.

Bu haftanın başlarında, yıldızlar Haute Couture defileleri için Paris’e akın etti. kim Kardashian ve Kuzey Batı sallanan eşleşen burun halkaları ve Emma Watson ve avcı şövalye yan yana oturdu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337375/anne-hathaway-s-fashion-week-look-proves-she-needs-to-be-cast-in-the-barbie-movie-asap?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir