Anne Hathaway’in Stilisti Çığır Açan Moda Dönemini Açıklıyor


anne Hathaway kırmızı halıda mı? çığır açan Ama aslında.

Baştan ayağa leopar deseninden dominatrix benzeri çıplak bir elbiseye kadar uzanan son derece cesur görünümleriyle tüm gücüyle süperstarın yeni stil anlayışının hüküm sürdüğü inkâr edilemez. neyin ateşlediğine gelince şeytan Marka Giyer aktrisin moda rönesansı? stilisti olarak Erin Walsh E ile özel bir röportajda koyun! Haberler, kıyafetler sadece yıldızın içsel benliğinin bir yansıması.

“Nihai özünü somutlaştıran ve rolünü giyinen bir kadından daha şık ne olabilir?” stilist işaret etti. “Anne’in içi de dışı da güzel.”

Ayrıca Erin, bunun nedenlerinden birinin de yıldızlararası Star’ın hayranlarının onun yeni keşfettiği modayla bağ kurmasının nedeni kendine olan güveni.

“İnsanlar, örnek aldıkları insanlarda daha fazlasını arıyorlar” dedi. “Bu içgüdüsel bir şey – herkes yeterli olduklarını, güzel olduklarını, bir amaçları ve özleri olduğunu hissetmek ister. Birinin gerçekten parıldadığını görmek çok ilham verici.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374925/anne-hathaway-s-stylist-erin-walsh-explains-the-star-s-groundbreaking-fashion-era?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir