Anne Hathaway’in Başka Bir Şeytanı Prada Moda Anı Giyer


anne Hathaway‘in en son baş döndürücü görünümü tamamen şurada yer alacaktı: Koşu yolu dergi.

Birincisi, aktrisin başka bir gerçek hayatı vardı şeytan Marka Giyer New York’ta bir basın etkinliğine katılırken muhteşem bir kıyafetle görüldükten hemen sonra. 12 Ekim gezisinde Anne, şık iş kıyafeti kıyafetlerinde bir stil ifadesi yaptı.

Prenses Günlükleri Cesur bir üçgen desene sahip Christopher John Rogers tarafından siyah-beyaz büyük boy bir blazer giymiş yıldız. Göz alıcı paltoyu yakalı beyaz bir Valentino mini elbise, Wolford’dan şeffaf kahverengi külotlu çorap ve Isabel Marant diz boyu çizmeleri koordine etti. Sonuç olarak, A-lister’ın topluluğu Andy Sachs’a hava veriyordu.

Ve bu, Anne’nin günün tek baygın kıyafeti değildi. katılırken Armagedon Zamanı New York Film Festivali’nde gösterilen gümüş boncuklu Valentino tasarımıyla tepeden tırnağa göz kamaştırdı.

Son yıllarda, 39 yaşındaki modaya eğlenceli ve sert bir yaklaşım benimsedi. Geçen ay anlattı moda neden artık gardırobunu geri tutmuyordu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350562/anne-hathaway-has-another-devil-wears-prada-fashion-moment?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir