Anne Hathaway Valentino Defilesinde Taşlı Payetli Pembe Mini Elbise – Hollywood Life


anne Hathaway


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ETTORE FERRARI/EPA-EFE/Shutterstock

Roma’dayken, yaptığın gibi yap anne Hathaway yaptı! 8 Temmuz Cuma günü, 39 yaşındaki Oscar ödüllü aktris, İtalya’nın Roma kentinde düzenlenen Haute Couture Valentino defilesine katıldı ve her yönüyle film yıldızı gibi görünüyordu – pembe payetli mini bir elbise ve uyumlu pembe platform çizmeler ve bir minik pembe çanta. Açıkçası, Anne görünüşü Valentino tarafından tasarlandı – ve onu iyi giydi!

Pembe payetli elbise, boynuna tam oturan bir balıkçı yakasına sahipti. Uzun kolluydu ve tam oturuyordu. Elbisenin üst kısmında göğüs altı peplum vardı. Elbisenin alt kısmı, Anne’ye podyumda eşyalarını dikme yeteneği verecek kadar genişleyen, yapılandırılmış bir mini etekti.

anne Hathaway
Anne Hathaway, 8 Temmuz 2022’de İtalya’nın Roma kentinde düzenlenen Haute Couture Moda Haftası’nda sıcak pembe bir Valentino elbisesi giyerken hayranlarına el salladı. (ETTORE FERRARI/EPA-EFE/Shutterstock)

Anne, uzun bacaklarını, zaten uzun boylu olan yıldıza yalnızca yükseklik katan bir çift pembe platform botla sergiledi. Yanında pembe bir çanta taşıyordu. Anne, paparazzilerin yanıp sönen ışıklarına poz verirken gülümsedi. Makyajı sade ve abartılı değildi. Şık yıldız, elbiseyle uyumlu bir ruj rengi seçti ve gözlerini tam olarak doğru miktarda siyah eyeliner ile vurgulamayı seçti.

anne Hathaway
Anne Hathaway, 8 Temmuz 2022’de İtalya’nın Roma kentinde düzenlenen Valentino Haute Couture Fashion Show’da nefes kesici görünüyordu. (ETTORE FERRARI/EPA-EFE/Shutterstock)

Çok az takı takıyordu – sadece küçük bir küpe takıyordu, çünkü dikkatleri muhteşem topluluktan uzaklaştırmak istemiyordu. Anne de saçını aşağı indirmeyi seçti ve ortadan ayırdı. Görünüşü kıyafetini çok iyi tamamlıyordu. Ayrıca Valentino etkinliğine katılanlar Kate Hudson, 43, Floransa Pugh26 ve Ariana DeBose31.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/08/anne-hathaway-pink-sequined-mini-dress-valentino-fashion-show-rome-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir