Anne Hathaway Şişme Montların Cesur Olduğunu ve Sıkıcı Olmadığını Kanıtlıyor


anne Hathaway‘ın muhteşem moda çizgisi devam ediyor.

bu şeytan Marka Giyer aktris son zamanlarda en şık kış kıyafetiyle dışarı çıkarken New York şehrinin sokaklarını kendi kişisel podyumuna çevirdi.

11 Ocak’ta bir fotoğraf stüdyosuna giderken Anne, tarafından canlı, çok renkli bir kirpi ceket giydi. moncler ortasında yeşil ve sarı tropikal bir baskı ve kollarında kırmızı gül deseni bulunan.

Parlak dış giyimine odaklandı ve görünümünü siyah tayt, uyumlu diz boyu bağcıklı çizmeler ve uşak şapkasıyla eşleştirdi. Ayrıca siyah kedi gözü güneş gözlükleri ve kapitone bir Chanel el çantası ile aksesuarlandı.

Anne’nin son moda sergisi, son aylarda tarzını nasıl yeniden canlandırdığının sadece bir örneği. bir Ren-anne-İstersen yardım.

40 yaşındaki oyuncu, “Genç bir oyuncuyken, yaptığım çoğu şey korkuya dayalıydı, bir şeyi doğru yapmak istiyordum ve şimdi yanlış yapmaktan çekinmiyorum.” rağbet geçen Eylül New York Moda Haftası sırasında. “Bu yüzden çok daha fazla şükran ve çok daha fazla neşe ile giyiniyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361415/anne-hathaway-proves-puffer-coats-can-be-boldand-not-boring?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir