Anne Hathaway, Şiddetli Leopar Desenli Görünümünde İçindeki Kedi Kadını Anlatıyor


Kedi dilini mi yedi?

bir baksaydın anne Hathaway‘ nin son kırmızı halı anı ve suskun kaldık, sizi suçlamazdık. tüm gözler üzerindeydi bu Kara Şovalye yükselir yıldız, en çok içindeki Catwoman’ı kanalize ettiği için mırlamakValentino’nun Haute Couture ilkbahar/yaz 2023 defilesi sırasında mükemmel leopar desenli görünüm.

25 Ocak Paris Moda Haftası sunumu için Anne, lüks markadan payetli spagetti askılı bir mini elbise giydi. Ayrıca aksesuarları, leopar desenli işlemeli taytlar, uyumlu sivri burunlu pompalar ve bir debriyaj ile vahşi görünümünü eşleştirdiği için bir yumruk attı. Açıklamalı küpeler ve abartısız mücevher parçaları, genel takımına ekstra bir etki kattı.

Cazibesine gelince? bu şeytan Marka Giyer aktris Patidramatik kedi gözü ve pembemsi-nude dudaklarıyla temanın üzerinde kaldı.

Anne’nin muhteşem gezisi, kocasının da katılmasıyla bir randevu gecesine dönüştü. Adam Shulmansiyah-beyaz grafik bir süveter ve siyah pantolonun üzerine kat kat şık gri bir trençkot giyen.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362689/anne-hathaway-channels-her-inner-catwoman-in-fierce-leopard-print-look?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir