Anne Hathaway BDE’ye Sahip Olduğunu Düşündüğü Ünlüleri Komik Bir Şekilde Açıkladı


anne Hathaway‘s BDE’ye sahip ünlülerin listesi günlüğünden çıktı.

ile 21 Haziran görüşmesinde Röportaj yapmak, Prenses Günlükleri aktris, hayranlarından ve bazı ünlü meslektaşlarından ve arkadaşlarından gelen 20 soruyu yanıtladı. Anna Wintour, Jake Gyllenhaal, Julie Andrews, Octavia Spencer, Sigourney Dokumacısı, Michelle Yeoh, Matthew McConaughey, bella hadid ve dahası.

Anne’yi sorgulayanlar arasında komedyen ve oyuncu da vardı. Mindy Kalingkim sordu, “Kültürde şimdi kimin için harika BDE var?”

Anne, elbette, bu “büyük yarak enerjisi” ifadesine atıfta bulunarak Mindy’ye “Yanında mı demek istiyorsun?” diye sordu.

bu şeytan Marka Giyer aktris daha sonra bu özel çekiciliğe sahip olduğuna inandığı A-listers’ı seçti. “Şu anda, lizzo’Anladım,” dedi Anne.Billie Eilish kesinlikle. Harry Stilleri, açıkça. Düşünmeye çalışıyorum. Bunu çözebilen, onunla koşabilen ve yapabilenler. Christopher John Rogers. Şu anda modada yaptığı şeye bayılıyorum. Ben çok derin bir hayranıyım. Bu röportajın tanrıça enerjisi verdiğini düşünüyorum. Michelle Yeoh’un da büyük bir tanrıça enerjisi var.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335346/anne-hathaway-hilariously-reveals-the-celebs-she-thinks-have-bde?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel