Anna Shay’in Bling Empire Yardımcı Yıldızları, Onun Ölümünden Sonra Saygılarını Sunuyor


kane lim: “Seninle ilgili, dünyanın dört bir yanındaki izleyicileri büyüleyen ve büyüleyen bir umursamazlığın vardı. Gerçek seni tanıdığım için şanslıydım ve kamera dışındaki dostluğumuzu pek kimse bilmiyordu. hatta bazen bizi biraz çılgınca tasvir ettin, gerçekte kim olduğumu biliyordun ve sonunda arkamı kolladın.Pandeminin çoğunu Rodeo dr’da öldürerek, market alışverişi yaparak, Japon erik şarabı yaparak ve aptalca şeyler yaparak birlikte geçirdik. . Arkadaşlığın için teşekkür ederim. Seni her zaman yaşama azmin ve dayanıklılığınla ve kamera sana açık olsun ya da olmasın, seni her zaman hatırlayacağım, seni slayyyy. Göklerde öldürmeye devam et.”

Cherie Chan: “@annashay93 tüm kalbim. Kelimelere doyamıyorum. Dünya senin ne kadar güzel olduğunu bir bilse. ‘Tanrı neden bizden en iyi insanları alıyor?'”

adam tanga: “Çok erken gitti. Gerçekten özleneceksin @annashay93. En güzel anıların hepsi kameralar kapalıyken #BlingEmpire’ın perde arkasındaydı. En güzel zamanları birlikte yaşadık.”

Mimi Morris: “Kalplerimiz hala hüzünle sızlıyor. Bling Empire ailesi böyle harika bir arkadaşını kaybetti. Anna’yı çok özleyeceksin, mekanın cennet olsun.”

Jaime Xie: “Çok özleneceksin. Huzur içinde yat Anna. Birlikte geçirdiğimiz pek çok hatıra sonsuza dek kalbimde kalacak.”

Dorothy Wang: “Huzur içinde yat Anna. Cömertliğin, cesaretin ve yaşam şevkin sonsuza dek kutlanacak.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376436/lessigreaterbling-empirelessigreater-stars-pay-tribute-to-%22mesmerizing%22-anna-shay-following-her-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir