Anna Nicole Smith’in Kızına Doğum Günü Mücevherinden Bir Parça Verildi – Hollywood Life


Dannielynn Birkhead, Larry Birkhead


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Michael Stewart/imageSPACE/Shutterstock

Anna Nicole Smithkızı Dannielynn BirkheadAnnesi öldüğünde henüz beş aylık olan , 7 Eylül’de 16. doğum günü için çok duygusal bir hediye aldı. Larry Birkheadbir kaynağa göre ve modelin eski sevgilisinin 2007’deki ölümünden beri sakladığı bir koleksiyondan geldi. Kaynak, “Larry, Anna’nın tüm mücevherlerini sakladı ve Dannielynn’e tatlı 16’sı için vermek üzere özel bir parça seçti” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN.

“Kızına gelince her konuda çok özeldir ama her zaman söylediği tek şey onu asla şımartmayacağıdır. Bunu ciddiye alıyor çünkü onun ayaklarını yerde tutmanın önemli olduğunu düşünüyor,” diye ekledi içeriden. “Yani, doğum günü için yeni bir Tesla istemesine rağmen, bunu ona teslim etmekle kalmıyor, aynı zamanda düşkün bir baba ama konu maddi şeyler olduğunda muhafazakar. Ve işe yarıyor gibi görünüyor çünkü tüm hesaplara göre o gerçekten çok hoş bir kız, onu büyütmek için harika bir iş çıkardı.”

Dannielynn Birkhead, Anna Nicole Smith
Dannielynn, rahmetli annesi Anna Nicole Smith’e çok benziyor. (Michael Stewart/imageSPACE/Talesnick/Mediapunch/Shutterstock)

Dannielynn’in aldığı tek inanılmaz doğum günü hediyesi mücevher değildi. İkinci bir kaynak EXCLUSIVELY, “Dannielynn doğum günü için bir köpek yavrusu istedi, bu yüzden bir köpek yavrusu aldı” dedi. “O çok iyi bir çocuk ve annesine o kadar çok benziyor ki bazen Larry’yi sinirlendiriyor. Larry ne kadar hızlı büyüdüğüne inanamıyor. Onu tüm hayatı boyunca tanıyanlar için, büyüdüğünü ve bu güzel genç kadına dönüştüğünü görmek bir zevkti. Herkes onunla gurur duyuyor ve annesi de kesinlikle öyle olurdu.”

Larry, ona unutulmaz hediyeler vermenin yanı sıra sosyal medyada Dannielynn’e tatlı bir doğum günü anısını paylaştı. İkisinin fotoğraflarından oluşan bir kolaj ve sevgi dolu bir mesaj içeriyordu.

Anna 39 yaşında aşırı dozda uyuşturucudan öldüğünde Larry’nin tam velayeti Dannielynn’e verildi. Baba ve kızı, birlikte hayatları söz konusu olduğunda çok özeldirler, ancak arada bir, özellikle de yıllık olarak kamuoyu önüne çıkarlar. Kentucky Derbi etkinlikleri. “On altı yıl önce güzel bebeğim doğdu. Bu gerçekten yaşlı hissetmek istiyorsan. Birçok insan şansın sana karşı olduğunu düşündü, ama belki de bu senden çok bana yönelikti ”diye yazdı mesajında. “Trajedi, kargaşa ve birkaç bebek öfke nöbeti sayesinde bugün ışıl ışıl parlıyorsunuz ve çok başarılısınız. Baban olmaktan gurur duyuyorum!”

“Yerel yollardan uzak durun çünkü Dannielynn 16 yaşında!” şaka yollu bir şekilde devam etti ve sonunda bazı acı-tatlı sözler söyledi: “Annem aşağıya bakıyor!”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/10/anna-nicole-smith-daughter-dannielynn-jewelry-16th-birthday/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir