Anna Kournikova, Enrique Iglesias’ın Doğum Günü İçin 3 Çocuğun Fotoğrafını Paylaştı


Anna Kournikova ve Enrique Iglesias Hoş Geldiniz Bebek No. 3!

Enrique Iglesias 47’sini harcadıinci aile tarafından çevrili doğum günü.

8 Mayıs’ta, “Bailamos” şarkıcısının uzun zamandır aşkı, Anna Kournikovaüç çocuğuyla birlikte aile hayatlarına ender bir bakış attılar—Mary2 ve 4 yaşındaki ikizler Lucy ve Nicholas-büyük gününü kutlamak için.

“En muhteşem babanın doğum günü kutlu olsun!” Instagram gönderisine başlık attı. “Seni çok seviyoruz!!!”

Fotoğrafta, 40 yaşındaki eski tenisçi, Enrique Mary’yi omuzlarında tutarken Lucy ile bir öpücük paylaşırken ikizleri kucağında tutuyordu.

Aynı gün, şarkıcı Anneler Günü’nün anısına özel ev hayatlarına bir bakış daha paylaştı. Özel günü kutlamak için Anna’nın en büyük kızıyla dans ettiği bir video yayınladı. “Anneler günün kutlu olsun !” klibini yazdı. “Dünyadaki tüm Annelere, Sen rock yapıyorsun.”

Yıllar içinde evlilik dedikodularını alevlendiren Anna ve Enrique, ilk kez 2001 yılında “Escape” adlı şarkısının klibinin setinde tanışmıştı. Ertesi yıl, çift 2002 MTV VMA’larında birlikte kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktılar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330326/anna-kournikova-shares-sweet-photo-of-3-kids-in-honor-of-enrique-iglesias-birthday?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir