Anna Kendrick ve Billy Eichner Çıkan Söylentilerde Eğlence Kurdu


Yeni çift uyarısı mı? O kadar hızlı değil kardeşim.

Hafta sonu boyunca, Billy Eichner “2021 Yılında Bizi Daha İyi Hissettiren Yeni Ünlü İlişkileri” başlıklı bir tıklama tuzağı makalesine rastladım. Gönderi kulağa hoş gelse de, tek bir sorun var: Makalede kardeşler yanında poz veren yıldız Anna Kendrickonların bir çift olduklarını ima ederek.

Peki bir komedyen bu konuda ne yapacak? Elbette spekülasyonlarla dalga geç ve belki de yakında çıkacak olan filmini haykır.

“Hım” yazdı heyecan makalenin bir ekran görüntüsü ile. “Merhaba @AnnaKendrick47-çantadan kediler!! Beyler, bunun gerçekten kötü bir zamanlama olduğunu biliyorum. kardeşler şeyler ama… ben düzüm.”

Anna da makaleyi gördü ve araya girdi, ekleme“Nihayet gerçeğimizi yaşayabiliyoruz Billy! Eşcinsel bir adam gibi görünmek için o kadar baskı hissettin ki #BrosMovie’yi yaptın ama artık özgürsün! Aşkımız gelişebilir!”

Bu yeterince komik olmasaydı, Mariah Carey şakayı gördü ve sevinç emojisi ile Instagram’da yorum yaptı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335143/anna-kendrick-and-billy-eichner-have-the-best-reaction-after-dating-rumors-surface?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel