Anna Faris Neden İlk Boşanmadan Sonra Kendini “Tanımadığını” Söylüyor?


Anna Faris 2008’de boşandıktan sonra “zor” ama “özgürleştirici” bir uyum dönemi geçirdi.

bu ev tavşanı star kısa süre önce ilk kocasından ayrıldıktan sonra bir “değişim” olduğunu fark ettiği bir zaman hakkında açıldı. Görüntü yönetmeniyle sessizce düğümlenen Anna Michael Barrett geçen yaz şaka yollu kendine “boşanma gazisi” diyordu.

Anna, 23 Haziran’daki bölümünde “Boşanma gazisi gibiyim çünkü iki kez boşandım” dedi. sevgili Chelsea dijital ses dosyası. “Olan bir değişim var. İlk seferinde çok sert vurdu. Tanımadığım birine dönüştüm.”

(Anna evli Ben Indra 2004’te, 2008’de resmen boşandı. 2009’da aktörle evlendi. Chris Prattkiminle oğlunu paylaştığı Jack9. Çift 2018’de ayrıldı).

“Ben her zaman buzdolabını dolduran bir insandım. Birçok yemeğe ev sahipliği yaptım. O zamanlar arkadaşlarım vardı. Ama sonra kendimi bu dairede sadece bira ve hardalla buldum. Sürekli dışarı çıkıyordum. Mesaj atacak ya da arayıp ‘Hey, bunu yapabilir miyim’ diyebileceğim hiç kimsem yoktu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335650/anna-faris-recalls-turning-into-someone-she-didn-t-recognize-after-first-divorce?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel