Anna Delvey Ev Hapsinde Elbette Bir Reality Şovu Çekiyor


Şimdi bunun için kesinlikle zamanı var.

Anna Delvey ev hapsinde olabilir ama bu onun yeni duyurulan reality şovu için birkaç kişiyi ağırlamasına engel değil. Delvey’in Akşam Yemeği Kulübü.

Delvey, 25 Ocak duyurusunda “Hayat hikayelerini paylaşmak ve harika bir mutfak deneyiminin tadını çıkarmak için seçilmiş bir arkadaş grubunu bir araya getirme deneyimi gibisi yoktur.” “Vizyonumu daha geniş bir kitleye ulaştırmak ve gerçek Anna Delvey’in bir görüntüsünü paylaşmak için Wheelhouse ve Butternut ile çalışma fırsatı bulduğum için minnettarım.”

Delvey olarak da bilinir Anna Sorokinyüksek fiyatlı otelleri ve New York seçkinlerini zor kazanılmış yüzbinlerce paradan dolandırdığı iddiasıyla ün kazandı – veya belki de rezil oldu; Anna’yı icat etmek.

Şimdi ortaya çıktı Julia Garner (ekranda Delvey’i canlandıran) yakında kendisini şehrin en seçkin etkinliklerinden birine davet edilmiş halde bulabilir çünkü Delvey’in partileri, East Village’daki dairesinde “aktörler, müzisyenler, kurucular, sosyete mensupları, gazeteciler ve diğer değerli konuklar” ifadelerine yer verildi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362657/you-re-invited-to-ex-con-anna-delvey-s-house-thanks-to-her-new-reality-show?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir