Anna ‘Chickadee’ Cardwell, Mama June’un Gelin Duşunda Herkesi Şok Etti – Hollywood Life


anne haziran


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Takip etme jessica Shannon‘ın büyük kız arkadaşı geçen haftaki bölümde açıkladı Mama June: Aile Krizi, Lauryn “Kabak” Efird hayal kırıklığını dile getirdi – ama Jessica eşcinsel olabileceği için değildi. Balkabağı üzgündü çünkü Jessica ona heyecan verici yeni ilişkisini anlatacak kadar rahat hissetmiyordu. Balkabağı, kız kardeşlerinin annelerine dönüşmesini ve birbirlerinden sır saklamalarını istemediğini söyledi. Bu yüzden Jessica’ya herkesin daha açık ve dürüst olmasını istediğini söyledi. Ve Jessica’ya yeni ilişkisini ne kadar desteklediklerini göstermek için, Balkabağı ve Alana “Bal Boo Boo” Thompson Jessica ve yeni kız arkadaşına sürpriz yaptıklarında giyecekleri gurur gömlekleri yaptı, Şyann McCantbir drag show’da eğlenceli bir günle (önümüzdeki hafta yayınlanacak).

Ayrıca, 19 Mayıs bölümünde Mama June: Aile Krizi, Josh efird yengesi Alana’nın araba sürmeyi öğrenmesine yardım etmeye başladı, böylece sonunda şımarık olmayacaktı. anne haziran. Alana, Josh veya Pumpkin’den drag gösterisi için gurur gömleklerini alabilmek için onu alışveriş merkezine götürmelerini istemişti, ancak Josh ve Pumpkin, Alana’yı ve kendi dört çocuğunu büyütmekle meşgul oldukları için ona yapacak zamanları olmadığını söylediler. yap bunu. İstediği zaman istediği yere gidebilmesi ve onlardan yardım istemek zorunda kalmaması için araba kullanmayı öğrenmesi gerektiğini söylediler. Alana, Josh ve Balkabağı’na ehliyetini alırsa benzin, araba vb. kendi. Sonra Alana dışarı çıkıp ehliyetini aldıktan sonra Josh ona araba kullanmayı öğretmeye başladı. Ve haftaya araba alışverişine çıkacaklar!

Bu arada, bölümün June’un bölümü tamamen gelin partisiyle ilgiliydi. Justin Stroud‘nin annesi ve kız kardeşi, Haziran ayından beri ona bir gelin partisi düzenlemekle ilgilendiklerini ifade ettiler ve Justin artık büyük bir düğün istiyor, ancak Justin’in ailesi June’un kızlarını davet ettiğinde, June paniğe kapıldı. Justin’in annesine kızlarıyla her şeyin yolunda olduğunu ve harika bir ilişkileri olduğunu, bu yüzden muhtemelen katılacaklarını, ancak bu Justin’i üzdü çünkü June annesine yalan söyledi. June, işleri düzeltmek için kızlarını arayıp katılmalarını istemeye çalıştı ama onlar açmadı. Sonra, June ertesi gün Justin’in annesiyle çiçek alışverişine gittiğinde, muhtemelen katılmaktan mutlu olacaklarını söyledi ve Justin’in annesi de bunu duyduğuna sevindi.

Ne yazık ki, Pumpkin partiyi June’un kız kardeşinden öğrendiğinde, Doe DoeKendisi de davetli olan , annesini aradı ve gelemeyeceğini söyledi. Sadece bir grup çocuk yetiştirmekle meşgul değil, aynı zamanda Haziran’ın hiçbir kızı için aynı şeyi yapmadığı Haziran için hayatından zaman ayırmaya hiç ilgi duymuyordu. Alana, Pumpkin’e kendisinin de katılmayacağını söyledi ve Josh, etkinliğe gitmektense kendi ayağını vurmayı tercih edeceğini söyledi. Ancak, Doe Doe’ya yine de gidip partideki tüm dedikoduları onlara bildirmesi gerektiğini söylediler. Demek yaptığı buydu.

Doe Doe partiye geldiğinde, Justin’in ailesi onun büyük hayranları oldukları için ona akın etti. anne haziran TV bayiliği. Alana yayındayken başından beri izlediklerini söylediler. Küçük Çocuklar ve Taçlar – ama serinin hayranıysalar ve düzenli olarak izliyorlarsa, neden June’un kızlarının partiye katılacağını düşündüler? June ve kızları arasındaki uçurumu bilmeleri gerekmez miydi? Bize bir komplo deliği gibi geldi, ama peki.

Sırada June geldi ve Justin’in ailesi kızlarının nerede olduğunu sordu. June en az birinin geleceğini söyledi ama Doe Doe onun söylediklerine inanamadı. Doe Doe, Balkabağı, Alana ve Jessica’nın gelmeyeceğini biliyordu, peki June neden aksini söylüyordu? Görünüşe göre June’un kızlarından biri yaptı ortaya çıktı, ama o oydu ile yabancılaşmışAnna “Chickadee” Cardwell. Doe Doe yerdeydi. Hatta o kadar ki köşeye koşarak Balkabağı ve Alana’yı aradı ve onlara June’un 15 yaşından hemen sonra doğurduğu Anna’nın geldiğini söyledi. Hiçbiri inanamadı. Özellikle Anna geçmişte June’a dava açtığı için, Anna Balkabağı’na gideceğini söylemedi ve daha da önemlisi, Anna karnındaki bir tümörü çıkarmak için yeni bir ameliyat geçirmişti. June ona orada olması için para ödedi mi? Öğrenmek için önümüzdeki haftaya kadar beklememiz gerekecek.

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri Mama June: Aile Krizi WE tv’de Cuma günleri saat 21: 00’de yayınlanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/19/anna-chickadee-cardwell-mama-june-bridal-shower-feud/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir