Anitta, J Balvin ve Daha Fazla Oyuncu 2022 MTV VMA’ları İçin Açıklandı


Bu sanatçılar kısa sürede izleyicilerini ayağa kaldıracaklar.

2022 MTV Video Müzik Ödülleri için ilk tur sanatçılar açıklandı ve heyecan verici liste hayranların favorileriyle dolu: anitta, J Balvin, şekerleme, Halit ve Panik! Diskoda hepsi 28 Ağustos Pazar günü ana sahneyi süslemeye hazır.

Bu performans, Anitta’nın hit hiti “Envolver”ı seslendirmeye hazırlandığı ödüllerin ana sahnesindeki ilk performansı olacak. Ancak, hepsi bu kadar değil, çünkü 29 yaşındaki “En İyi Latin Sanatçı” kategorisinde ilk VMA’sına aday gösterildi ve bu da onu ödüle aday gösterilen ilk Brezilyalı sanatçı yaptı.

Yine sahneye çıkacak liste başı müzisyenlerden biri de, “Nivel de Perreo” adlı single’ı ile sahneye çıkmaya hazırlanan J Balvin olacak. Ryan Castro. Yaklaşan performansı ilk kez olacak 13 kez aday (ve beş kez kazanan) 2019’dan beri VMA sahnesine geri dönecek.

Ancak J Balvin, muzaffer bir dönüş yapacak olan tek sanatçı değil.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340892/anitta-j-balvin-and-more-performers-revealed-for-2022-mtv-video-music-awards?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir