Anitta, “Çok Doğru” Madame Tussaud’un Balmumu Figürüne Tepki Veriyor


Müzisyen ayrıca bunun sadece kendisi için değil, annesi için de ekstra özel bir an olduğunu kaydetti. Anitta, “Kariyerimde ne zaman büyük bir anım olsa, onun bir parçası olmak istiyor” dedi. “Bu yüzden ona ‘Anne, gelecek hafta benim balmumu figürüm olacak’ dediğimde. ‘Gidip görmek istiyorum’ dedi. Ben de ‘Hadi gidelim’ dedim. Burada olduğu için çok mutlu. Şaşırdı. Buna inanamıyor.”

Anitta, moda seçimleriyle figüre kendi kişisel dokunuşunu da ekledi. Küresel süperstarın keskin gözlü hayranları, kıyafetin en ikonik iki görünümüne saygı duyduğunu fark edecek.

Sanatçı, ikonik 2022 hitine atıfta bulunarak, “Bu gömlek, ‘Girl From Rio’ müzik videomda giydiğim gömlek” dedi. “[The song] ‘Girl From Ipanema’ şarkısının bir versiyonudur. Bu yüzden Brezilya için çok ikonik bir şarkı ve bunu bu ana getirmek için yeni bir versiyonunu yaptım.”

Işıltılı, mücevherli bir G-string, yoğun yırtık kot pantolon ve sivri kot çizmelerden oluşan takımın alt yarısı, ilk büyük festivalinde manşet yaparken giydiği kıyafetin bir parçası. “Bu büyük festivali yapmayı, üzerine funk koymayı başardım” dedi. “Demek o gece giydiğim kıyafet buydu. Bu yüzden ikisini karıştırdım.”

Anitta, gerçek mücevherleri dışında her şeyi Madame Tussauds’a bağışladığını vurguladı. “Bunu onlara vermedim çünkü bu gerçek mücevher!” alay etti, balmumu figürünün taktığı elmas kolyeye atıfta bulundu. “Biraz pahalı dedim! Ama gerisini onlara verdim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333279/anitta-shares-her-honest-reaction-to-her-very-accurate-wax-figure-at-madame-tussauds-unveiling?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel