Anın İçinde Shay Mitchell, Kızı Atlas’ı Bebek Roma’ya Tanıttı


Shay Mitchell 2 Nolu Bebeği Doğurdu

Bu konuda güzel küçük yalanlar yok: Shay Mitchell ve mat Babil2 yaşındaki kızı Atlas bebeğe abla olmayı seviyor Roma.

Çift, ikinci çocuklarını kucağına aldıktan sadece birkaç hafta sonra, oyuncuya yakın bir kaynak, ilk bebeklerinin küçük kardeşiyle ilk kez tanışmalarının nasıl bir şey olduğunu açıkladı.

İçeriden biri yalnızca E’ye “Atlas’ın yeni bebek kız kardeşiyle tanışması duygusal bir andı” dedi. Haber, “ve abla olmayı şimdiden çok seviyor.”

Kaynak, Shay’in hazırlıklı olduğundan emin olmak için “Atlas ile aylardır bebeğin geleceği hakkında konuştuğunu” ve yürümeye başlayan çocuğun annesinin her şeyi hazırlamasına yardım etmeyi sevdiğini söyledi. İçeriden birinin belirttiği gibi, “Shay dahil edildiğinden emin olmak istedi ve bir kız kardeşin geleceğini anladı.”

Peki dört kişilik aile nasıl yerleşiyor? Kaynak, “Shay gerçekten iyi gidiyor ve ikinci hamileliği ilkinden daha kolaydı,” diye devam etti kaynak. “Doğum yapana kadar çalıştı ve şimdiden işe geri dönmeye başladı. Kesinlikle evde vakit geçirmekten keyif alıyor ve bebeğiyle ilk anlarını yaşıyor ama aynı zamanda tüm markalarını kontrol ediyor. Gerçekten azimli. ve ayrıca temizlendiğinde çalışmaya geri dönmeye hevesli.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333691/inside-the-emotional-moment-shay-mitchell-introduced-daughter-atlas-to-baby-rome?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel