Angelina ve Chris’in Seks Hayatı Bölünmüş Ortasında Ortaya Çıktı – Hollywood Life


Angelina Pivarnick ve Chris Larangeira sezon 5a’dan ayrıldı Jersey Sahili daha iyi şartlarda, yolculuktan sonra evlilikleri üzerinde çalışmayı kabul ettiler. Ancak eve döndüklerinde her şey eski haline döndü. Angelina, 23 Haziran’da 5b sezonunun galasında, “Chris ve benim için gerçekten yüksek beklentilerim vardı” dedi. “’Ben değişeceğim, sana karşı daha dikkatli olacağım’ gibiydi. Benim için bozuk plak gibi. Aynı pislik, farklı ev.”

Angelina, Chris ile yeni bir eve taşındıktan kısa bir süre sonra film çekmek için ayrıldı. Tüm Yıldız Sahili Meksika’da. O ve Chris, ayrılmadan önceki gece, aynı zamanda iki yıllık evlilik yıldönümlerinin günü olan büyük bir kavgaya girdiler. “Odadan çıkarken, ‘Siktir git, orospu, umarım bir uçak kazasında ölürsün’ dedi… İspanya’ya gideceğimi bilerek,” Angelina açıkladı. “Bu af *** evlilik değil. Benimle iletişim kurmuyor. Bana ilgi bile göstermiyor. Bu fırsatı kendim için değerlendirmeliyim.”

angelina pivarnick chris larangeira
Angelina Pivarnick ve Chris Larangeira, MTV Film ve TV Ödülleri’nde. (Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Angelina, tatil için tam zamanında İspanya’dan eve geldi, ama Chris’in görünürde hiçbir yerde olmadığı boş bir eve geldi. Ablasıyla vakit geçirdi Alyssa, Noel’de ve evlilikte işlerin nerede durduğu konusunda onu doldurdu. Angelina, “Bana birçok yönden babamı hatırlatıyor,” diye itiraf etti. “Chris beni ilk seferinde terk etti. [in early 2021] ve bu bana babamı hatırlattı. Kimse bu pisliği hak etmiyor. Geçen yıl boşanma davası açtım ve ne yapmam gerektiğini biliyordum ama yapmadım. Uzun zamandır bu evlilikte kendimi yalnız hissediyorum ama havlu atmak istemedim. Bir şeylerin değişeceğini düşündüm ve değişmediler. Aslında daha da kötüye gittiler. Bu boşanmaya hazırım.”

Angelina, yeni bir başlangıç ​​yapmak için kız kardeşine yeni yıl arifesinde kızlarından biriyle Meksika’ya gitmeyi planladığını söyledi. Tüm Yıldız Sahili rol arkadaşları, Luis Caballero. Angelina, “Luis, İspanya’da bana biraz ilgi gösteren bir adam” dedi. “Çok güzelsin, vay Angelina, bu gece çok güzel görünüyorsun” derdi. Kendimi yeniden kadın gibi hissettim. Şok olmuştum. Hala şoktayım çünkü bunu uzun zamandır yaşamadım.”

aneglian pivarnick chris larangeria
Angelina ve Chris, Jingle Ball’da. (Gregory Pace/Shutterstock)

Luis tarafından arandığını hissetmek, Chris’le arasındaki yakınlık eksikliğini dile getiren Angelina için yeni bir şeydi. Ancak bu bölümde her şeyi masaya yatırdı ve iş ilişkilerinin fiziksel kısmına geldiğinde işlerin gerçekten ne kadar kötü olduğunu ortaya çıkardı. Alyssa’ya, iki yıllık evlilikleri boyunca sadece Chris ONE ile seks yaptığını itiraf etti. Alyssa, Angelina’yı evliliği hakkında netlik kazanmadan önce Meksika’ya gitmenin en iyi fikir olmayabileceği konusunda uyarsa da, Angelina kararını vermişti. Başta eşim olmak üzere herkes istediğini söyleyebilir” dedi. “Kurt diye ağlayan çocuk olabilir. Ama günün sonunda, kimse kapalı kapılar ardında neler olup bittiğini gerçekten bilmiyor. Netlik için İspanya’ya gittim. Bazı yönlerden anladım ve bazı yönlerden almamış gibi hissediyorum. Bu yüzden Meksika’ya gidiyorum.”

Yolculuk sırasında Angelina, kendisinin ve Luis’in fotoğraflarını Mike “Durum” Sorrentino, daha sonra görüntüleri grubun geri kalanına göndermeyi kendisi üstlendi. Sonra Angelina Meksika’dan eve döndüğünde işler o gitmeden öncekinden daha da kötüydü. Chris resmen taşınmıştı ve hatta nikah yüzüğünü geride bırakmıştı. Angelina, “Meksika’dan eve gelirken… bir sürü bok oldu,” dedi. “Bir kişinin kabul etmesi için çok şey oldu. Bir çılgınlık kasırgası oldu.”

Deena Cortese Angelina’nın evine onunla konuşmak için gitti, ama konuşmalarının sonucunu gelecek haftaki bölüme kadar görmeyeceğiz. Jersey Sahili: Aile Tatili Perşembe günleri saat 20:00’de MTV’de yayınlanıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/jersey-shore-angelina-chris-sex-divorce-recap/

Yorum yapın

SMM Panel