Angelina Pivarnick Kocasını Aldattı mı? İtirafına Bakın…


Angelina Pivarnick bir durumda bulmuştur.

MTV realite yıldızının en güçlü ilişkide olmadığı bir sır değil. Chris Larangeira. Ne de olsa, önceki bir bölümde, iki yıllık evlilikleri boyunca sadece bir kez seks yaptıklarını itiraf etti. Ama 30 Haziran’daki bölümde Jersey Sahili: Aile TatiliAngelina’nın romantizminin, hayranların ilk başta düşündüğünden daha fazla belada olduğunu kanıtladı.

Çekimden eve döndükten sonra Tüm Yıldız Sahili İspanya’da, Angelina söyledi Deena Cortese oyuncu kadrosuna yaklaştı Luis “Porto” Caballero film çekerken.

Luis ile aynı yatakta yattığını kabul ederken, Angelina onunla seks yapmayı reddetti. Ama Deena aynı soruyu sorması için uygun bekarı aradığında, cevabı şu oldu: çok farklı. Luis, “Artık kötü bir bağlantım var,” diye şaka yaptı. “Bunun adı seks değil, sevişmek.” Ne dersiniz?!

Angelina’nın ağzından “F–k hayatım” dedikten sonra, Deena rol arkadaşının tatildeyken takıldığına ikna oldu.

Deena, günah çıkarmasında, “Biliyordum,” dedi. “Luis ile seks yaptı ve bana bu konuda yalan söyledi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336304/did-jersey-shore-s-angelina-pivarnick-cheat-on-husband-christopher-see-the-shocking-confession?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir