Angelina Pivarnick Chris Boşandıktan Sonra Çocuklarla Konuşuyor – Hollywood Life


angelina pivarnick


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chelsea Lauren / Shutterstock

Deena Cortese bazı büyük çay aldım Angelina Pivarnick 30 Haziran’da yayınlanan bölümde Jersey Sahili. Angelina, Meksika’daki Yeni Yıl gezisinden döndükten sonra Tüm Yıldız Sahili rol arkadaşı, Luis Caballero, neler olduğunu açıklamak için Deena ile bir araya geldi. Yolculuk sırasında, Angelina evliliğini sona erdirmeye hazırdı. Chris Larangeirave onlar için herhangi bir Yeni Yıl planı yapmadığında, onun yerine Luis ile gitmeye karar verdi.

Angelina, çekimler sırasında Luis ile yatakta yattığını itiraf etti Tüm Yıldız Sahili 2021’in sonunda. Film çekmek için ayrıldığında, İspanya’ya gitmeden önce ona “uçak kazasında öldüğünü” umduğunu söyleyen Chris ile arası kötüydü. Kucaklamaktan başka bir şey yapmadığı konusunda ısrar etti. Akapulko Sahili döküm üyesi. Deena, Angelina’ya Meksika’da da Luis’le birlikte olup olmadığını sordu ve o da reddetti.

angelina pivranick
Angelina Pivarnick kırmızı halıda.(Chelsea Lauren/Shutterstock)

Ancak, Luis, Angelina’yı konuşmanın tam ortasında FaceTime yaptığında, anlatacak farklı bir hikaye vardı. “Sen ve Angelina hiç seks yaptınız mı?” Deena sordu ve Luis, “Bunun adı seks değil, sevişmek” diye yanıtladı. Angelina, sırrının döküldüğünü anlayınca kıkırdamasını durduramadı. “Aptalca biliyordum!” dedi Deena. “Luis ile seks yaptı ve bana bu konuda yalan söyledi!”

Ne yazık ki, Luis’le olan kaçışının etkisi uzun sürmedi. Sadece haftalar sonra işler çığırından çıktı. Angelina, “Ben sert bir kızım ama erken bir aşamadan bir kırmızı bayrak görürsem dışarı çıkmam gerektiğini öğrenmeye başlamalıyım,” diye itiraf etti. “Birinin size gösterdiğine inanın çünkü o kişi odur. Ben sadece dışarı çıkacağım. Çok hızlı hareket ettik – biraz fazla hızlı. Ama aslında hiçbir beklentim yoktu. Benden altı yaş küçük gibi. Sanırım bu noktada gerçek bir erkeğe ihtiyacım var.”

Mike “Durum” Sorrentino Angelina’yı ziyaret etti, böylece onunla bir şeyler konuşabildi. Bu konuşma sırasında geleceği konusunda duygusallaştı. Angelina bir itirafta, “Şu anda hayatımda iyi bir yerde değilim,” dedi. “O beyaz çitli çiti istedim, baba beyzbol topunu atarken çocuklar bahçede koşuyor. 35 yaşındayım, 36 olacağım. Evliliğim bitti. Luis’le birlikte değilim. Zamana karşı benim bedenim. Hiç çocuğum olmayabilir, bu berbat bir şey.”

Angelina, korkularını onu teselli eden Mike ile paylaşırken ağlamaya başladı. “Çocukları her düşündüğümde aklımda bunu düşünüyorum” diye açıkladı. “Herkes ‘Ne zaman çocuğun olacak?’ Şimdiye kadar anne olacağımı düşünüyordum. Yaşım tam anlamıyla şu anda bana karşı olan şey. Her şeye yeniden başlamalıyım.” Bu korkuların ortasında Angelina, Chris’in sosyal medyada ortaya çıkması ve onun hakkında nefret dolu şeyler yazmasıyla da uğraşıyordu.

Mike, drama hakkında endişelenmek yerine kendini tekrar sevmeye odaklanmaya çağırdı. Ancak gelecek haftaki bölümün ön izlemelerine göre bu o kadar kolay olmayacak! Görüntüler, Angelina’nın Chris’in bunu iddia ettiğini öğrendikten sonra ağladığını gösteriyor. o sesini sızdıran oydu JWoww, Snooki ve Deena’nın 2019’daki düğününde yaptığı konuşma. Bekleyip ne olacağını görmemiz gerekecek!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/jersey-shore-angelina-pivarnick-kids-chris-larangeira-divorce/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir