Angelina Jolie ve Zahara Şükran Günü Öncesinde Birlikte Alışverişe Gidiyor – Hollywood Life


Angelina Jolie ve Zahara Şükran Günü Öncesinde Birlikte Alışverişe Gidiyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Üç ay sonra Angelina Jolie gönderilmiş Zahara Jolie-Pitt 47 yaşındaki Angelina’nın 17 yaşındaki kızı üniversiteye gidiyor ve brad pitt Şükran Günü için tam zamanında annesinin evine döndü. Büyük Türkiye Günü şenliklerinden bir gün önce, Zahara ve Angelina bu eve dönüşü biraz alışveriş yaparak kutsamaya karar verdiler. İkili, 23 Kasım’da Batı Hollywood’da Fred Segal’i vurdu, her ikisi de koyu renkli giysiler giymişti – Sonbahar sonu havası için mükemmel.

Angelina Jolie ve Zahara Şükran Günü Öncesinde Birlikte Alışverişe Gidiyor - Hollywood Life
Zahara ve Angelina Şükran Günü öncesi biraz alışveriş yapıyorlar.

Angelina uzun bir trençkot, koyu renk pantolon ve gözlerini paparazzilerden koruyan bir çift güneş gözlüğü seçti. Kızı da siyah giyinmişti ve annesinin yüksek topuklu ayakkabıları yerine bir çift siyah-beyaz Converse All-Stars giymeyi seçmişti. Yola çıkmadan önce arabalarına bindiler.

Bu buluşma, Angelina’nın Zahara’yı Spelman Koleji’ne giden ilk yılı için uğurlamasından sonra gelir. bu Mezar yağmacısı yıldızı, kızı ve Spelman’ın Öğrenci İşleri Başkan Yardımcısı’nın yanında poz verdi. Darryl Holloman, resmi kampüs bırakma sırasında Ağustos ayı başlarında. Zahara, Atlanta merkezli ünlü HBCU’da (tarihsel olarak siyahi kolejler ve üniversiteler) birinci sınıf öğrencisidir ve Angelina ve Brad’in ikinci çocuklarından üniversiteye giden ikincisidir. Angie’nin en yaşlısı, Maddox Jolie-Pitt, Güney Kore’deki Yonsei Üniversitesi’nde okuyor.

Angelina Jolie ve Zahara Şükran Günü Öncesinde Birlikte Alışverişe Gidiyor - Hollywood Life
(ARKA IZGARA)

Bir kaynak, başka bir çocuğun okula gitmesinin “Angelina için zor olduğunu” söyledi. HollywoodYaşamı o sırada, “ama neyse ki çocukları, onun bu konuda fazla üzülmediğinden emin olmak için adım atıyorlar.” Diğer çocukları — Sulh18, Shiloh16 ve 14 yaşındaki ikizler Vivienne ve Knox, 14 – Zahara’nın ayrılmasının ardından Angie’ye biraz “ekstra ilgi” verdi. “Onun için akşam yemeği pişiriyorlar ve geceleri film izlemek için evde kalıyorlar, hepsi çok dikkatli. Angelina, böylesine harika çocuklara sahip olduğu için kendini en şanslı anne gibi hissettiğini söylüyor.”

Angie ayrıca Ekim sonundaki Mezunlar Günü Hafta Sonu sırasında Zahara ile yeniden bir araya geldi. Bir kişi, anne-kız ikilisiyle birlikte fotoğrafını paylaşırken, “Angelina Jolie, Mezunlar Günü sırasında kızıyla Spelman’da gelişigüzel bir şekilde dolaşıyordu” diye tweet attı. İçeriden bir kaynak, Zahara’nın okulda annesiyle vakit geçirmekten “çok mutlu” olduğunu söyledi. HollywoodLife. “Bu sefer çok farklıydı çünkü Zahara sadece birkaç ay içinde kampüsteki diğer öğrencilerle gerçekten harika dostluklar ve bağlar kurdu. Zahara, eve dönüşü kutlarken annesinin yanında olduğu için çok heyecanlıydı.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/zahara-jolie-pitt-angelina-shopping-thanksgiving-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir