Angelina Jolie ve Son Maddox Washington DC’den Ayrılıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Angelina Jolie ve Son Maddox Washington DC'den Ayrılıyor: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Oliver Contreras/UPI/Shutterstock

Süper anne! Angelina Jolie oğlunu tedavi etti Maddox, 21, onu Çarşamba günü Beyaz Saray devlet yemeğine artı bir olarak götürdüğünde yıldızlarla dolu bir ilişkiye! Sevimli çift, ertesi gün Washington/Dulles havaalanından geçerken ülkenin başkentinden ayrılırken görüntülendi. fotoğraflar burada aracılığıyla Günlük posta. Her santimine bakan 47 yaşındaki film yıldızı Angelina, bir kolunda Celine çantası ve diğerinde yakışıklı oğluyla tamamen siyah bir takımı salladı.

Angelina Jolie ve Son Maddox Washington DC'den Ayrılıyor: Fotoğraflar - Hollywood Life
Angelia Jolie ve oğlu Maddox, 27 Nisan 2023’te Beyaz Saray yemeğine katıldı. (Oliver Contreras/UPI/Shutterstock)

bu Zararlı star ayrıca seyahat günü için bir çift tasarımcı gölgesi ve modaya uygun bir trençkot ekledi. Maddox, siyah bir tişört, eski moda kot pantolon ve yeni spor ayakkabılar giydiği için biraz daha rahat tuttu. Ayrıca, birkaç spor çantayla hokkabazlık yapmakla görevlendirildiği için bagaj görevindeymiş gibi görünüyordu.

Anne-oğul sevgilim ikilisi kesinlikle birlikte inanılmaz bir akşam geçirdi. Başkan Joe Biden Ve First Lady Jill BidenGüney Kore Devlet Başkanı’nı ağırlayan Yoon Suk-yeol ve onun eşi Kim Keon-hee US-ROK ittifakının 70. yıldönümünü kutlamak için. Konukların da dahil olduğu ünlülerin yoğun olduğu gece Chip ve Joanna Gaines ve Olimpiyat altın madalyalı snowboardcu Chloe Kim, performansıyla zirve yaptı. Don McClean’ın Güney Kore liderinin kendisi tarafından söylenen “Amerikan Pastası” NBC Haberleri.

Doğaçlama a capella performansı için ayakta alkışlanan Biden, Suk-yeol’u McClean’dan imzalı bir gitarla şaşırttı, çünkü Suk-yeol daha önce Amerikan klasiğinin okuldaki en sevdiği şarkı olduğunu açıklamıştı. Biden kolunu Suk-yeol’e dolarken, “Bir sonraki yiyeceğimiz devlet yemeğinde eğlenceye bakıyorsun,” dedi.

Angelina’nın bu kez yolculuk için yanında sadece Maddox varken, büyük ailesinin diğer üyelerini DC’ye götürmesiyle biliniyor Daha geçen yıl, o ve zehra17, bir kadın hakları etkinliği için Capital’i devraldı.

Angelina, Maddox ve Zahara ile birlikte aynı zamanda ortak ebeveynlerdir. Sulh19, Shiloh16 ve ikizler Vivienne Ve Knox13, eski sevgilisiyle brad pitt. Angelina şu anda Brad ile çocukların tam velayetini kazanmaya çalıştığı bir hukuk savaşına karışmıştır. bu Bir Zamanlar Hollywood’da star şu anda yürürlükte olan ortak velayet düzenlemesini istiyor. Ünlü eski sevgililer ilk olarak 2005’te romantik bir ilişki kurdular. Çift, Ağustos 2014’te evlendi, ancak iki yıl sonra ayrıldı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/28/angelina-jolie-son-maddox-washington-dc-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir