Angelina Jolie ve Son Maddox Güney Kore İçin Beyaz Saray Yemeğine Katıldı – Hollywood Life


Angelina Jolie ve Maddox Jolie Pitt


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Havuz/ABACA/Shutterstock

Joe Biden Ve Jill Biden 26 Nisan Çarşamba günü Beyaz Saray’da Güney Kore için bir devlet yemeğine ev sahipliği yaptı ve Angelina Jolie katılımda bulundu. Oyuncu en büyük oğlunu getirdi. Maddox Jolie-Pitt21 yaşındaki Güney Kore Devlet Başkanı’nın katıldığı etkinliğe, Yoon Suk-yeol, onurlandırıldı. Siyasi etkinlik için, Angelina krem ​​rengi çarpıcı bir elbise ve ona uygun bir ceket giymişti. Altın takılar ve uyumlu bir debriyajla kusursuz bir aksesuar taktı ve ünlü esmer saçlarını yumuşak bukleler halinde taktı. Maddox şık siyah bir takım elbise, uzun bir ceket ve parlak siyah ayakkabılar giymiş, yakasını kameralara göre ayarlamak için uzanmıştı.

Angelina Jolie ve Maddox Jolie-Pitt
Angelina Jolie ve Maddox Jolie-Pitt, 26 Nisan 2023’teki Devlet Yemeğine geliyor. (Havuz/ABACA/Shutterstock)

Beyaz Saray, müttefik ülkelerin liderleri için devlet yemeklerine ev sahipliği yapıyor. Etkinlik, 200 davetlinin katıldığı siyah kravatlı bir olaydı. Maddox, yüksek profilli bir etkinlik için ünlü annesine katıldığında çok büyümüş görünüyordu.

Maddox, Angelina’nın eski sevgilisiyle paylaştığı en büyük çocuktur. brad pitt. 2002’de yedi aylıkken onu Kamboçya’dan evlat edindi ve ardından iki çocuğu daha oldu: Bir oğul, Sulh şimdi 19 yaşında olan bir kızı, zehra, 18 yaşında. 2005 yılında Brad ile evlendikten sonra çocukları da yasal olarak evlat edindi. Eskilerin üç biyolojik çocuğu oldu: Shiloh16 ve ikizler, Vivienne Ve Knox, 14. Brad ve Angelina, 2015’te ayrıldıklarından beri reşit olmayan çocuklar için velayet savaşı veriyorlar.

Angelina Jolie ve Maddox Jolie Pitt
Angelina Jolie ve Maddox Jolie-Pitt. (Sarah Silbiger/HAVUZ/EPA-EFE/Shutterstock)

Maddox, Ağustos 2019’da Güney Kore’nin Seul kentindeki Yonsei Üniversitesi’nde üniversiteye başladı. Okulda geçirdiği zamandan beri, ünlü annesiyle birkaç kez görünmesi dışında, çoğunlukla halkın gözünden uzak kaldı. Angelina daha önce oğlunun eğlence sektöründe olmak istemediğini söylemişti, bu yüzden daha düşük bir profil tutma kararı şaşırtıcı değil.

angelina jolie maddox
Angelina Jolie, oğlu Maddox ile çıktı. (Sahne)

Angelina bir süredir siyasetle uğraşıyor ve Kadına Yönelik Şiddet Yasası’nın yeniden yetkilendirilmesini desteklemek için Beyaz Saray’da ek gösteriler yaptı. Tasarının yeniden yetkilendirilmesi hakkında Kongre ile konuştu ve ardından Başkan Biden yasayı imzaladığında DC’ye döndü. Zahara, Mart 2022 ziyaretinde onun yanındaydı. 18 yaşındaki şu anda Spelman College’da birinci sınıfını bitiren bir öğrenci. Angelina, kızını kampüste ziyaret ederken görüntülendi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/26/angelina-jolie-son-maddox-white-house-state-dinner-south-korea-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir