Angelina Jolie ve kızı Zahara Bond, Roma’daki Vatikan Müzesi’nde – Hollywood Life


Angelina Jolie ve kızı Zahara Bond, Roma'daki Vatikan Müzesi'nde – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Angelina Jolie47 yaşındaki kızıyla yaptığı son gezi sırasında tamamen gülümsüyordu Zahara Jolie Pitt, 17. Aktris, 20 Temmuz’da gençle birlikte İtalya’nın Roma kentindeki Vatikan Müzesi’ni ziyaret ederken fotoğraflandı ve ışıl ışıl görünüyordu. Birkaç kişiyle birlikte popüler turistik mekanın dış merdivenlerinden aşağı inerken ve gündelik ve rahat görünen kıyafetler giydikleri görüldü.

Angelina Jolie, Zahara Jolie Pitt
Angelina Jolie ve Zahara, Vatikan Müzesi’nin önünde. (MEGA)

Angelina beyaz kısa kollu yazlık elbisesi ve slip-on ayakkabılarıyla bir güzelken, Zahara kahverengi kısa kollu bir bluz, siyah bir mini etek ve beyaz spor ayakkabılarıyla sallandı. Her iki hanımın da saçları döküldü ve düşkün anne, görünüşüne şeffaf güneş gözlüğü ekledi. Ayrıca doğal görünümlü makyajını sergilerken yanında küçük beyaz bir çanta da taşıyordu.

Angelina Jolie
Angelina’nın Roma’daki bir başka fotoğrafı. (MEGA)

Angelina ve Zahara’nın en son Roma gezisi, onları birlikte gördüğümüz ilk şey değil. Yakın zamanda, sadece dört hafta önce şehirde alışveriş yaparken görüldüler ve el ele tutuşarak tatlı bağlarını gösterdiler. bu Kız, Kesildi star, kolsuz bluz ve bol pantolondan oluşan başka bir beyaz kıyafet giyerken, Zahara siyah ve beyaz desenli uzun etekli siyah kısa kollu kısa bir üst giydi.

Angelina, Zahara’ya ek olarak beş çocuğun annesidir. Maddox20, Sulh18, Shiloh16 ve 14 yaşındaki ikizler Viyana ve Knoxhepsini eski ile paylaştığı Brad Pitt. Sevgi dolu anne, ister Amerika Birleşik Devletleri’nde isterse denizaşırı diğer inanılmaz ülkelerde olsun, genellikle kuluçkasıyla birlikte görülür. Ayrıca yakın zamanda Vivienne ve Knox’un iş nedeniyle bir süredir kaldığı Roma’daki doğum günlerini kutladı ve söylendiğine göre Brad onlarla kutlamak için oraya uçtu.

“Angelina sıkı bir çekim programında [on the movie, Without Blood] Bu yüzden Brad’in çocukları görmek ve Knox ile Vivienne’in doğum günü için Roma’ya gelebilmesi onu rahatlattı, onun bu geziyi yapmış olması onun için çok şey ifade ediyor” dedi. HollywoodYaşam. “Özellikle doğum günleri ve tatiller gibi özel günlerde çocukların babalarıyla vakit geçirmelerini sağlamak için her zaman geriye doğru eğilir. Ancak bu durumda, her şeyin nasıl yürüyeceği konusunda vurgu yapıyordu, bu yüzden Brad’in adım atması ve yolculuğa çıkması gerçeği omuzlarından büyük bir yük aldı, çabası fark edilmedi. ”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/23/angelina-jolie-daughter-zahara-vatican-museum-rome-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir