Angelina Jolie, Son Pax ile Londra Havalimanı’nda İpek Pijama Giydi – Hollywood Life


Angelina Jolie


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Angelina Jolie pijamalarını bile içeren muhteşem bir gardırobuna sahip. 47 yaşındaki oyuncu 28 Temmuz Perşembe günü Londra Heathrow Havalimanı’na kahverengi ipek pijama takımı giydi. Angelina ayrıca bir çift açık kahverengi Valentino sandalet ve havacı güneş gözlüğü taktı. oğluyla Sulh18 yaşındaki Angelina, İngiltere’ye kısa bir kaçamak yaptıktan sonra uçağa doğru giderken Angelina omzunda siyah bir çanta taşıyordu.

Angelina Jolie
Angelina Jolie ve oğlu Pax, 28 Temmuz’da Londra Heathrow Havalimanı’nda (Fotoğraf: SplashNews)

Pax, düz beyaz bir tişört ve bir çift siyah kot pantolonun üzerine gri bir Dior ceket giydi. Genç ayrıca bir çift gri spor ayakkabı ve siyah bir şapka giydi. Pax, yeni filmini yönetmek için Avrupa’da çok zaman geçiren ünlü annesinin yanında, omuzlarında siyah bir sırt çantasıyla havaalanından yürüdü. KansızRoma, İtalya.

İzin günlerinde Angelina, Pax’ın da aralarında bulunduğu çocuklarıyla birlikte Avrupa’da görüldü. Maddox20, Sulh18, Zahara17, Shiloh16 ve 14 yaşındaki ikizler Viyana ve Knox. Geçenlerde Vivienne ve Knox’un doğum günlerini Roma’da ve eski sevgilisini kutladı. Brad Pitt (aynı zamanda çocuklarının babası olan) onlarla kutlamak için oraya uçtu.

Bir zamanlar “Brangelina” olarak bilinen eski çift, çocuklarının velayeti konusunda hararetli bir hukuk mücadelesi veriyor. Angelina, henüz 18 yaşında olmayan Zahara, Shiloh, Vivienne ve Knox’un tam velayetini istiyor. Dövüş Kulübü Oyuncu velayeti paylaşmaya devam etmek istiyor. Eskiler, daha önce ortaklaşa sahip oldukları şarap imalathanesi Chateau Miraval konusunda da anlaşmazlığa düştüler. Angelina, şirketteki %50 hissesini sattı ve bu da Brad’in kendisine karşı dava açmasıyla sonuçlandı. Fakat zararlı aktris ekibi, devam eden davada Angelina için küçük bir zafer olan Brad’den belgeleri başarıyla mahkemeye çıkardı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/28/angelina-jolie-silk-pajamas-airport-son-pax-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir