Angelina Jolie ‘Rahatladı’ Brad Pitt Knox & Vivienne İçin İtalya’ya Uçtu – Hollywood Life


Angelina Jolie 'Rahatladı' Brad Pitt Knox & Vivienne İçin İtalya'ya Uçtu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

Angelina Jolie47, minnettardı Brad Pitt58 yaşındaki ikizlerinin doğum günü için İtalya’nın Roma kentine uçmak için zaman ayırdı. Oyuncu kutlamak için ülkeye gitti Knox ve Viyana Bir kaynak, 14 yaşına giriyor, ancak aktris Brad “adım atmadan” önce bunun olmasını sağlamak için “stres yapıyor” dedi. “Angelina sıkı bir çekim programında [on Without Blood] Bu yüzden Brad’in çocukları görmek ve Knox ile Vivienne’in doğum günü için Roma’ya gelebilmesi onu rahatlattı, onun bu geziyi yapmış olması onun için çok şey ifade ediyor” dedi. HollywoodYaşam.

Kaynak, “Özellikle doğum günleri ve tatiller gibi özel günlerde çocukların babalarıyla vakit geçirmelerini sağlamak için her zaman geriye doğru eğilir” diye devam etti kaynak. “Ama bu durumda, her şeyin nasıl yürüyeceği konusunda stresliydi, bu yüzden Brad’in adım atması ve yolculuğa çıkması gerçeği omuzlarından büyük bir yük aldı, çabası fark edilmedi.”

Angelina Jolie 'Rahatladı' Brad Pitt Knox & Vivienne İçin İtalya'ya Uçtu – Hollywood Life
Angelina Jolie, Knox ve Vivienne ile önceki bir etkinlikte. (Ürdün Strauss/Invision/AP/Shutterstock)

Angelina ve Brad’in boşanma ve velayet savaşından bu yana iletişimlerinin hala sorunlu olduğu ortaya çıktı, bu yüzden Brad’in ikizleri görmek için yaptığı son ziyaret kalıcı bir izlenim bıraktı. İçeriden biri, “Neredeyse hiç temasları yok, çocukların programları da dahil olmak üzere aralarındaki her şey üçüncü şahıslar tarafından idare ediliyor çünkü hala mahkemede savaşıyorlar” dedi. Ama Angelina çocukları elinden geldiğince koruyor çünkü babaları hakkında ne hissederse hissetsin onların babalarıyla sağlıklı bir ilişki kurmalarını istiyor.”

Knox ve Vivienne’e ek olarak, Angelina ve Brad diğer dört çocuğu paylaşıyor. Maddox20, Sulh18, Zahara17 ve Shiloh, 16. Brad, 11 Temmuz’da Roma’daki havaalanına gelirken fotoğraflandı ve kameralara rahat bir kıyafet ve kova şapkayla gülümsedi. Ayrıca sırtında bir gitar taşıyarak müziği Knox ve Vivienne’in özel gününün bir parçası haline getirmiş olabileceğini ima etti.

Angelina Jolie, Çocuklar
Angelina Jolie ve en küçük çocuklarının başka bir fotoğrafı. (Matt Baron/Shutterstock)

Brad’in gelişinden sadece iki gün önce, Angelina ve kızları Shiloh birlikte Roma’da bir konsere katılırken görüldü. 2021 Eurovision birincisini izlediler Måneskin ve gezi sırasında rahat ve mutlu görünüyordu. İkisi de birbirine benzer gülümsemeler sergilediler ve gece unutulmaz bir an oldu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/angelina-jolie-relieved-brad-pitt-italy-knox-vivienne-birthday/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir