Angelina Jolie, Miraval Şaraphanesi Savaşında Brad Pitt’e Karşı Kazandı – Hollywood Life


Angelina Jolie, Miraval Şaraphanesi Savaşında Brad Pitt'e Karşı Kazandı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Erik Pendzich/Shutterstock

Angelina Jolie eski kocasına karşı yasal bir savaş kazandı Brad Pitt Chateau Miraval’ı içeriyor. şaraphane. İlk drama, aktörler arasındaki mülkiyeti bulmakla ilgiliyken, Angelina şok edici bir şekilde %50 hissesini Russian Ogliarch’a sattı. Yuri Shefler, Rus votkası Stolichnaya’nın (Stoli olarak da bilinir) sahibidir. Satış, çeşitli ülkelerde bir dizi davaya neden oldu – dava açan Brad’in kendisi de dahil. Lara Croft: Tom Raider Aktris, bunu yaptığına dair hiçbir fikri olmadığını iddia etti.

Angelina’nın hukuk ekibi şimdi 58 yaşındaki Brad’in belgelerini mahkemeye celp etti. Sayfa Altı — ve ayrıca şirketi Mondo Bongo ve işletme müdürü 22 Temmuz Cuma günü. Hareket, Los Angeles’taki bir yargıçtan geliyor ve Brad ve ortaklarının belgeleri Angelina’nın ekibine teslim etmesi gerektiğini söylüyor – Brad’in hukuk ekibi mahkemelerden talep etmesine rağmen. Angelina ve ekibinin herhangi bir yazışma ve belge talebini reddetmek. Brad ve hukuk ekibi temyize gitmek isteseler bile, yargıç temyize gidebileceklerine karar verdi. olumsuzluk bu temyiz kararı verilene kadar bekleyin – ve her şey tersine çevrilmelidir. HollywoodYaşam yorum için Brad’in temsilcisine ulaştı.

Angelina Jolie, Miraval Şaraphanesi Savaşında Brad Pitt'e Karşı Kazandı – Hollywood Life
Brad Pitt ve Angelina Jolie 2016’da ayrıldı. (Erik Pendzich/Shutterstock)

Çift, 2008 yılında dünya standartlarında rozeleriyle tanınan şaraphaneyi 28,4 milyon dolara satın aldı. Büyük mülk, daha sonra 2014’te çocuklarının yanında düğümü bağladıkları yerdi. Maddox21, Zahara17, Sulh18, Shiloh16 ve ikizler Viyana ve Knox14.

Daha önce Brad, elde edilen belgelere göre Oscar ödüllü eski sevgilisini kendisine “zarar vermekle” suçlamıştı. HollywoodYaşam%50 hissesini sattıktan sonra. Özellikle, şaraphane şimdi 167 milyon dolar değerinde. Geçmiş belgelerde, “Jolie, Pitt’in bilgisi olmadan sözde satışı tamamladı, Pitt’in kendisine borçlu olduğu rıza hakkını ve ticari kuruluşunun kendisine borçlu olduğu ilk reddetme hakkını reddetti” dedi. “Shefler ve bağlı kuruluşlarının Pitt’in kendini adadığı işi kontrol etmeye ve Pitt’in Miraval’a yaptığı yatırımı baltalamaya çalışacaklarını bilerek ve niyet ederek çıkarlarını sattı.”

Şaraphane, çiftin 2016’da devam eden ayrılığında tartışma konusu oldu. 2015’te evlenmelerine rağmen ikili ilk kez 2005’te romantik bir ilişkiye girdi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/angelina-jolie-wins-brad-pitt-miraval-winery-battle/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir