Angelina Jolie: Brad Pitt Şaraphanenin ‘Dahili’ Kontrolü: Belgeler – Hollywood Life


Brad Pitt ve Angelina Jolie


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Angelina Jolie eski kocasına karşı dava açtı Brad PittFransa, Chateau Miraval ve Fransa’daki şarap imalathanelerindeki %50 hissesinin satışıyla ilgili dava zararlı 47 yaşındaki yıldız, elde ettiği resmi belgelerde sert sözler sarf etti. HollywoodYaşam. Angelina’nın eski yatırım şirketi Nouvel, kısmen “Brad Pitt’in kendisine ve Nouvel’e karşı kindar bir savaş yürüttüğünü” iddia ediyor. Gazeteler ayrıca şirketin, Pitt ve müttefiklerinin Nouvel’i “yaralamak” için “yasadışı ve kötü niyetli eylemleri” için “yatırımlarını değersizleştirmek ve Chateau Miraval’ın yönetimindeki uygun rolünden mahrum etmek” için 250 milyon dolar tazminat talep ettiğini belirtiyor. dünyaca ünlü gül şarabı üreticisi.”

Angelina Jolie Brad Pitt
Brad Pitt ve Angelina Jolie Pitt, 4 Kasım 2015’te New York’taki The Museum of Modern Art’ta WSJ Magazine Innovator Awards’a katılacak. (Shutterstock)

Belgeler ayrıca, “Bu karşı iddialar, Pitt’in korkunç suistimalinin gerçek doğasını ortaya koyuyor. Açık olmak gerekirse, düşmanca, yıkıcı ve yasadışı bir şekilde hareket eden Jolie, Nouvel veya diğer Sanıklardan biri değil Pitt’tir. Pitt’in davranışı Nouvel’e ciddi zarar verdi.” Yasal başvuruda, Tuz aktrisin avukatları, 58 yaşındaki Brad’in, zor durumdaki bağın “kontrolünü ele geçirmek için şimdiye kadarki başarılı bir planı planladığını” ve devam eden savaşlarında “klasik bir “kurbanı suçlama” stratejisini benimsediğini” iddia ediyor.

Belgeler ayrıca Brad’in “Nouvel’i Château Miraval’dan dondurduğunu ve ona kişisel derebeyliği gibi davrandığını” ve “varlığını boşa harcadığını, yüzme havuzu yenilemeleri ve diğer fonların geri yüklenmesi için 1 milyon dolardan fazlası dahil olmak üzere makyaj projelerine milyonlar harcadığını” iddia ediyor. bir kayıt stüdyosu.”

Brad’e yakın bir kaynak, yeni yorumlarda geri çekildi. “Arka planda, ne yazık ki bu, diğer tarafın kendi davranışlarından uzaklaşmaya çalışmak için eski materyalin başka bir tekrarı ve yeniden paketlenmesidir” dediler. HollywoodYaşam. Son gelişme, çocukları paylaşan Brad ve Angie arasındaki değişken boşanma sonrası işlemleri daha da tırmandırıyor. Maddox21, Zahara17, Sulh18, Shiloh16 ve ikizler Viyana ve Knox14. Eski çift 2014’te orada evlendiğinde altısı da şaraphanedeydi.

Şato Miraval
Chateau Miraval, tarihsiz bir fotoğrafta gösteriliyor (Shutterstock)

Angelina’ya yakın söyledi HollywoodYaşam SADECE Temmuz ayında anlaşmazlığın onu nasıl etkilediği. “Miraval eskiden Brad ve çocuklarla mutlu yeriydi, orası evlendiği yerdi, bu yüzden onu bırakma kararının kolay olmadığını tahmin edebileceğiniz gibi, çok gözyaşı döküldü” dediler. HL. “Ama kendisi için doğru seçim olduğunu hissetti ve mahkemenin kendi lehine bulacağından fazlasıyla emin, yine de bu üzerinde durmak istediği bir şey değil.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/07/angelina-jolie-brad-pitt-masterminded-control-winery-documents/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir