Angela Simmons Eski Nişanlısının Katili Aleyhinde Mahkemede İfade Verdi – Hollywood Life


Angela Simmons


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Charles Sykes/Invision/AP/REX/Sh

Angela Simmons eski nişanlısının katili için verilen cezada mahkemede ifade verirken duygusal olduğu bildirildi, Michael Williams. sutton tennyson Kasım 2018’de 37 yaşında Michael tarafından öldürülmüş, 34 yaşındaki Angela’yı ve aynı adı taşıyan 5 yaşındaki oğullarını geride bırakmıştı. sutton. 15 Nisan’daki mahkeme tarihinde, Angela ifadesinde oğlunun merhum nişanlısının ne zaman “geri geleceğini” “sürekli olarak sorduğunu” gözyaşları içinde açıkladı. TMZ.

Angela Simmons
Angela Simmons (Fotoğraf: Andrew H. Walker/Shutterstock)

bu Hip Hop Büyümek realite yıldızı ayrıca, Sutton Sr.’nin ölümünden önce oğullarını büyütmek için ne kadar heyecanlı olduğu konusunda “sürekli” ağladığını söyledi. Angela, ifadesinin devamında, oğlunun babasının mirasını “taşıyacağını” da sözlerine ekledi. TMZ.

Angela, Michael’ın cezasından hemen önce konuştu. Hükümlü katil, Sutton’ı öldürmekten müebbet hapis cezasına çarptırıldı ve ayrıca hüküm giymiş bir suçlu tarafından ateşli silah bulundurmaktan 15 yıl daha hapis cezasına çarptırıldı. TMZ. En az 30 yıl hapis yattıktan sonra şartlı tahliye için uygun olduğu bildiriliyor.

Sutton, 3 Kasım 2018’de polis tarafından garajında ​​çok sayıda kurşun yarasıyla ölü bulundu. İddiaya göre, garaj yolunda bir adamla tartıştı. Birkaç gün sonra, Michael Atlanta Polis Departmanına teslim oldu ve cinayet, ölümcül bir silahla ağırlaştırılmış saldırı ve bir suç işlemesi sırasında ateşli silah bulundurmakla suçlandı. Michael tüm iddiaları reddetti.

Angela Simmons
Angela Simmons, oğluyla 2017’de LAX Havalimanı’nda (Fotoğraf: Shotgetter / AKM-GSI/BACKGRID)

rapçi kızı Angela, Rev. Çalıştır, gelecek yıl ayrılmadan önce 2016 yılında Sutton ile nişanlandı. Ayrılmalarına rağmen, Angela’nın trajik ölümünden sonra eski nişanlısına duyduğu sevgiden başka bir şeyi yoktu. En büyük hediyemi geride bıraktığın için teşekkür ederim, dedi ona yürekten bir Instagram gönderisinde. “Canım yanıyor. uyuştum. Herkese sevginin taşması için teşekkür ederim. Huzur içinde yat Sutton dediğime bile inanamıyorum. Söz verdiğim her şekilde SJ’yi alt edeceğime söz veriyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/angela-simmons-testimony-ex-fiance-killer-court/

Yorum yapın