Angela Bassett ve More Stars, Oscar 2023 Adayları Öğle Yemeğinde Göz Kamaştırıyor


Hollywood’un en iyilerine kadeh kaldırmak için asla erken değildir.

2023 Oscar’larına bir aydan az bir süre kala Akademi, yıllık adaylar öğle yemeğine ev sahipliği yaptı. 13 Şubat’ta Beverly Hilton Oteli’nde düzenlenen etkinlikte, her yıl düzenlenen ödül töreninde kupa kazanmayı uman birkaç yıldızdan fazlası yer aldı.

Dahil olmak üzere birçok En İyi Kadın Oyuncu adayı Cate Blanchett, Michelle Williams Ve michelle yeoh öğleden sonra görünümleriyle tarz sahibi olduklarını kanıtladılar.

Ama belki de öyleydi Angela Bassett2023 töreninde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu adayı olan, çizgili Moschino görünümü sayesinde tüm haklı nedenlerle tüm bakışları üzerinde toplayan Jennifer Austin. Başka bir etkileyici nokta? bu Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda star, 2023 Makyaj Sanatçısı ve Kuaför Lonca Ödülleri’nde 2023 Seçkin Esnaf Ödülü’nü almak için sadece iki gün önce yola çıktı.

Başka bir deyişle, oyunculukta, modada en iyiler için dinlenme yok Ve güzellik.

Hanımlar, tüm ödül sezonu boyunca giyinme ve etkileme yetenekleri nedeniyle çok fazla övgüyü hak ederken, bazı aktörlerin de yıldız toplulukları için bir alkışa ihtiyacı olabilir.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364830/angela-bassett-michelle-williams-and-more-stars-dazzle-at-oscars-2023-nominees-luncheon?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir